close
تبلیغات در اینترنت
مقالات آموزشی|عیب یابی آیفون تصویری
تماس با ما:

لطفا فقط جهت تعمیرات تماس بگیرید

44532305 44562055

گروه فنی مهندسی دلتابان مجری خدمات سرویس تعمیرات آیفون تصویری|اف اف - درب بازکن| در سراسر مناطق تهران بزرگ (غرب,شرق,جنوب,شمال) نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی آیفون تصویری کوماکس commax, کامکس camax, سیماران simaran, کنوی kenwei, سوزوکی suzuki, الدو aldo ,تابا taba

سرعت در ارائه خدمات

شرکت دلتابان برای وقت شما ارزش قائل است ، اعزام کارشناس در کمترین زمان

آماده برای خدمت

از 9 صبح تا 22 شب منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم فقط جهت تعمیرات تماس بگیرید

گارانتی کیفیت

با اطمینان خاطر از خدمات ما استفاده نمایید ، سرویس های ما گارانتی کیفیت دارد

شرکت دلتابان

با ما آشنا شوید

شرکت دلتابان فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نمود و با بهره گیری از تجربیات بیش از دو دهه فعالیت حرفه ای در زمینه تعمیرات تخصص آیفون تصویری ( اف اف ، درب بازکن ) در غرب | شمال غرب | شمال | شمال شرق | شرق | جنوب و مرکز تهران بزرگ به صورت سیار و خدمات در محل مشترکین با تجهیزات کامل آیفون تصویری منزل یا ساختمان شما را تعمیر و با گارانتی کتبی تحویل نمایند ، شرکت دلتابان نمایندگی مجاز آیفون های تصویری کوماکس commax , کامکث camax , سیماران simaran , کنوی kenwei , سوزوکی suzuki , الدو aldo , تابا taba در تهران میباشد مهم نیست دستگاه شما سیاه سفید ( لامپ تصویر ) یا رنگی ( ال سی دی ) باشد ما آیفون تصویری شما را با کمترین هزینه تعمیر میکنیم و در صورت لزوم به تعویض قطعات و بردهای آیفون تصویری قطعات معیوب با برد های اورجینال و اصلی با گارانتی تعویض جابجا میگردد ، عمده ایراد آیفون های تصویری نداشتن تصویر ، آبی - سفید - مشکی شدن تصویر ، قطعی صدای مانیتور و پنل ، پارازیت و صوت در صدای آیفون ، خاموش شدن یا سوختن مانیتور ، نداشتن یا قطع شدن درب بازکن ، تق تق کردن یا چشمک زدن چراغ مانیتور ، نخوردن زنگ مانیتور یا پنل و ... میباشد که تمامی مشکلات گفته شده قابل تعمیر و رفع شدن میباشد .


متن کامل

آموزش تعمیر آیفون تصویری commax

آموزش عیب یابی و تعمیرات آیفون تصویری کوماکس commax

توجه : با توجه به اینکه سیستم تمامی آیفونهای تصویری استفاده شده در ایران مشابه هم میباشد و اکثر برندهای ایرانی و چینی از شرکت کوماکس commax کره کپی برداری کرده اند این مقاله در آیفونهای تصویری کامکث camax , سوزوکی suzuki , الدو aldo , تابا taba  , سیماران simaran , کالیوز calluse هم قابل استفاده بوده .

در این مقاله قصد داریم تا ضمن ارائه مطالبی برای آشنایی شما با قطعات و بردهای الکترونیکی آیفونهای تصویری در زمینه نصب و عيب یابی این سيستم ها آموزشهایی به شما داده میشود . در ابتدا به عیب یابی و آموزش تعمیرات آیفون تصویری یک واحدی می پردازیم و با توجه به اینکه ساختار قطعات به کار رفته مشابه میباشد از این آموزشها جهت تعمیر آیفون های تصویری تعداد واحد بالاتر هم میتوانید استفاده کنید .در ابتدا به ارائه توضيحاتی درباره هر یک از اجزا و نحوه عملکرد آن می پردازیم :

هر سيستم آیفون تصویری ( ایرانی و خارجی ) از دو جزء اصلی تشکيل شده است :

1- پنل آیفون تصویری 2- مانیتور آیفون تصویری

 1- پنل آیفون تصویری : پنل آیفون تصویری به قسمتی گفته می شود که در خارج از ساختمان نصب شده و وظيفه آن برقراری ارتباط با واحد از طریق زنگ زدن و گرفتن صدا و تصویر محيط خارج به مانیتور داخل واحد و انتقال صدای مانیتور داخل واحد به پنل بیرونی ساختمان را عهده دار می باشد . 

نکته : اجزا و قطعات قسمت های اشاره شده در پنل تک واحدی آیفون تصویری با پنل های چند واحدی مشابه بوده و تفاوت اصلی در آن در تعداد شاسی زنگ واحدها می باشد. قابل ذکر است در پنل های دست ساز که تا چند سال گذشته ساخته میشد از آیفون های تک واحدی و ارتباط مشترک زنگ به سیم منفی برای ساختمانهایی با تعداد واحد بالا هم استفاده میشد !! توجه داشته باشید که برای ساختمان های بالای هشت واحد باید از پنل توسعه که معروف به پنل مکمل میباشد باید استفاده نمود .پنل اصلی و پنل مکمل از داخل توسط کابل مخصوصی که همراه سيستم ارائه می گردد به یکدیگر متصل می گردند که وظیفه انتقال ولتاژ ال ای دی و مشترک زنگهای پنل مکمل را به عهده دارد .

 2- مانيتور آیفون تصویری : مانيتور یا همان گوشی آیفون تصویری به بخشی از سيستم گفته میشود که درون ساختمان و واحد نصب شده و از طریق آن تصویر را مشاهده و ارتباط صوتی با محيط خارج از طریق پنل برقرار می نمائيم .

سيم کشی آیفون تصویری:

سيستم آیفون تصویری برای برقراری ارتباط نیاز به دو زوج سیم دارد که از پنل به فیش چهار سیم گوشی متصل شود . این فیش چهار سيمی به صورت پيش فرض از چهار رنگ قرمز ، آبی ، زرد و سفيد تشکيل گردیده است .

شماره ترمینال رنگ سیم عملکرد سيم
1 قرمز انتقال صدا ( از مانيتور به پنل )
2 ابی منفی ١٢ ولت DC که برای راه اندازی پنل از مانيتور ارسال می گردد
3 زرد مثبت ١٢ ولت DC که برای راه اندازی پنل از مانيتور ارسال می گردد
4 سفید انتقال تصویر ( از پنل به مانيتور )

 

 • علاوه بر عملکرد های سیم کشی عنوان شده در جدول بالا برای سيم های آیفون تصویری ، آنها دو نقش دیگر را نيز به عهده دارند :

1- اتصال سيم های شماره یک و شماره دو توليد زنگ می نماید .

2- اتصال سيم های شماره یک و شماره سه باعث تحریک رله درب باز کن می شود و درب بازکن عمل میکند .

جهت راه اندازی سيستم یک واحدی بایستی مطابق نقشه هر شماره را به همان سيم ها را متصل نمائيد .

قابل ذکر است که اگر فقط چهار سيم رنگی بين پنل و مانيتور را به صورت مشابه به هم وصل کنید و مانيتور را به برق شهر متصل نمایید ارتباط صوتی و تصویری برقرار می شود و میتوانید از آن استفاده کنید ولی امکان بازکردن در در این مرحله وجود نخواهد داشت . توجه داشته باشيد در پشت مانيتور آیفون تصویری داخل واحد سه سوکت ورود سيم وجود خواهد داشت ، سوکت اول برای اتصال به پنل اف اف ورودی ساختمان ، سوکت دوم جهت ارتباط داخلی بین یک واحد (اینترکام) که به منظور برقراری ارتباط بين دو مانیتور آیفون تصویری و یا بين یک گوشی آیفون تصویری و یک گوشی آیفون صوتی به کار می رود و در آخر سومين محل جهت اتصال کیت حافظه می باشد که در صورت عدم استفاده از کیت حافظه باید پایه های ٣ و ۴ توسط جامپر ارائه شده اتصال کوتاه شود . در صورتی که این پایه ها اتصال کوتاه نشود تصویر قطع خواهد شد .

آموزش نصب پنل و مانیتور آیفون تصویری :

در این بخش آموزشی در خصوص نصب مانيتور آیفون تصویری و پنل آیفون تصویری به شما داده میشود ، در ابتدا به ارائه توضيح در خصوص نصب پنل آیفون تصویری خواهیم پرداخت :

برای نصب پنل آیفون تصویری ابتدا قوطی توکار مربوطه را درون دیوار به نحوی جاگذاری میکنیم که لبه آن یکسان با لبه دیوار باشد ، در صورت نصب به صورت توکار ، دقت کنید که قبل از نصب کامل قوطی سيم ها وارد قوطی شده باشند برای این کار قسمتی از قوطی که سوراخ شده یا محلی برای سوراخ کردن دارد را آماده و سیم را رد کنید پس از نصب کامل قوطی پنل آیفون تصویری حالا نوبت به سيم بندی پنل میرسد بر روی پنل و در قسمت بالایی آن یک ترمينال پیچی چهار کانال جهت بستن سيم ها وجود دارد که در زیر آنها اعداد ١ تا ۴ حک شده است . سيم هایی که از سمت مانيتور آیفون تصویری آمده است را به ترتيب جدول زیر به پنل آیفون تصویری می بندیم :

 

سيم قرمز ترمينال شماره ١
سيم آبی ترمينال شماره ٢
سيم زرد ترمينال شماره ٣
سيم سفيد ترمينال شماره ۴

 

در اخر از قسمت پائينی پنل ایفون تصویری یک زوج سيم خارج شده که مستقيماً به رله درب بازکن برد متصل می باشد ، این رله با آمدن فرمان از سمت مانيتور آیفون تصویری فعال می شود برای باز شدن درب ساختمان شما باید این رله را در سر راه یکی از سيم هایی که از ترانس منبع تغذیه به سمت درب بازکن می رود قرار دهید ، شما با این کار مانع از باز کردن دائم درب بازکن میشوید و فقط با تحریک رله درب بازکن از مانیتور داخل واحد میتوانید درب ساختمان را باز کنید . پس از بستن سيم ها می توانيد با استفاده از پيچ های آلنی که به همراه پنل ارائه شده است پنل رابه قوطی نصب شده متصل نمائيد.

طریقه نصب کلید درب بازکن مخفی یا کلید درب بازکن دوم :

شاید سوالی برای شما پیش آمده باشد که در صورت نیاز به استفاده از کلید مخفی برای درب بازکن چه کاری باید انجام شود ، این کار بسیار ساده است شما باید یک زوج سیم از کلید اخباری یا کلیدهای زنگی به پشت پنل انتقال دهید و انها را به 2 سیم درب بازکن پنل وصل کنید .

طریقه استفاده و آموزش استفاده از کلیدها و شاسی های مانیتور درب بازکن تصویری:

 سه کليد بر روی مانيتور وجود دارد که به ترتيب از بالا به ترتيب زیر عمل می نماید :

١- برای مشاهده تصویر گرفته شده از طریق پنل

٢- برای برقراری ارتباط داخلی (اینترکام)

٣- جهت باز کدن درب (فقط در صورتی که تصویر وجود داشته باشد)

در زیر مانيتور نيز سه کليد وجود دارد که به ترتيب از راست به ترتيب زیر عمل می نمایند :

١- کم نور و پر نور کردن تصویر مانيتور آیفون تصویری

٢- خاموش و روشن کردن مانيتور آیفون تصویری

٣- کم یا زیاد کردن صدای زنگ مانيتور آیفون تصویری

عملکرد سيستم به این شکل است که پس از فشردن شاسی زنگ روی پنل آیفون تصویری بیرون از ساختمان زنگ مانيتور آیفون تصویری داخل واحد به صدا در می آید و تصویر بیرون نيز به نمایش در خواهد آمد این تصویر سی الی پنجاه ثانيه نمایش داده شده و پس از آن به صورت اتوماتیک قطع خواهد شد توجه کنید که در صورت داشتن تصویر بیرون ساختمان سویچر دستگاه باز بوده و در صورت فشرده شدن زنگ هر واحدی زنگ واحد شما هم به صدا در خواهد آمد ، در زمانی که تصویر روی مانيتور ایفون تصویری شما نمایش داده می شود شما میتوانيد با بر داشتن گوشی مانيتور یک ارتباط صوتی دو طرفه را برقرار نمائيد . در نهایت نيز می توانيد با فشردن کليد درب بازکن روی مانيتور آیفون تصویری درب را باز نمائيد . قابل ذکر است شما تا زمانی که تصویر بر روی مانيتور وجود دارد می توانيد اقدام به بازکردن درب نمائيد و بدون داشتن تصویر درب بازکن عمل نمیکند . توجه داشته باشید برای باز کردن درب ساختمان برداشتن گوشی الزامی نخواهد بود ، در صورت پایان تایم استفاده از دستگاه شما میتوانید با فشار دادن کليد نمایش تصویر روی مانيتور زمان نمایش تصویر را تمدید نمائيد . در صورت نياز به قطع ارتباط تصویری شما بایستی گوشی را برداشته و مجدد بر جای آن قرار دهيد .

مهمترین ایرادهای آیفون تصویری و آموزش رفع عمده ترین ایرادها :

 

ایرادها علت ایراد رفع ایراد
فقط تصویر قطع است(تصویر سیاه است) اتصال نابجا سیم دو و چهار(منفی و تصویر) سیم کشی را چک کنید
تنها زنگ هم عمل میکند سیم شماره سه قطع است سیم کشی را چک کنید
سیستم کلا عمل نمی کند

1-سیم شماره دو قطع است 2-برق مانیتور قطع است 3-سوکت پشت مانیتور در آمده است 4-  پاور مانیتور خراب است

1- سیم کشی را چک کنید 2-سیم برق را چک کنید 3-سوکت مانیتور را چک کنید 4-پاور را تعویض کنید
صدای پنل به مانیتور و تصویر قطع (تصویر سفید و برفکی) است سیم شماره چهار قطع است سیم کشی را چک کنید
تنها تصویر قطع است(سفید برفکی) دوربین خراب ویا سوکت آن به طور کامل وصل نیست با تکان دادن سوکت را چک و در نهایت دوربین را تعویص کنید
زنگ نمی خورد،صدای مانیتور به پنل قطع و درب بازکن عمل نمی کند سیم شماره یک قطع است سیم کشی را چک کنید
تنها صدای پنل به مانیتور را نداریم میکروفون سوخته و یا سوکت آن در جای خود قرار نگرفته است سوکت را تکان داده و یا به داخل فشار دهید و در انتها میکروفون را تعویض کنید
درب بازکن عمل نمی کند 1-ترانس مشکل دارد سیم رابط آن تا رله ی درب بازکن 2-قفل درب بازکن ایراد دارد 3- سیم رابط بین رله و قفل درب بازکن  4- رله درب بازکن خراب است 1-ترانس و فیوز و سیم آن را چک و در نهایت تعویض گردد  2-تعویض قفل 3-سیم را چک کرده و یا تعویض کنید  4- تعمیر پنل یا تعویض رله
زنگ به صورت ممتد به صدا در می آید 1-اتصال نابجای سیمهای یک و دو 2-گیر کردن شستی زنگ 1- سیم کشی را چک کنید2-فشار مکرر زنگ و در نهایت تعویض شستی زنگ

 

تذکر : این مقالات فقط جهت آشنایی شما به سیستم آیفون تصویری میباشد توجه داشته باشید آیفون تصویری به برق شهری متصل میباشد پس قبل از دستکاری و باز کردن سیستم و سیم کشی جهت جلوگیری از اسیبهای جانی و مالی از متخصص این امور کمک بگیرید .

جهت تعمیرات آیفون تصویری خود با شماره های 44562055 - 44532305 تماس حاصل فرمایید

علت خاموش شدن و سوختن آیفون تصویری و آموزش تعمیرات

علت خاموش شدن ، سوختن کامل ، قطع شدن ، تق تق کردن ، چشمک زدن چراغ پاور یا همان چراغ سبز رنگ ، ظاهر شدن خط روی تصویر در آیفون تصویری | اف اف | درب بازکن کوماکس commax , سیماران simaran , تابا taba , کامکث camax , الدو aldo , سوزوکی suzuki , کنوی kenwei و ... و آموزش تعمیرات

در این مقاله سعی داریم مشکلات قید شده را بررسی و راههای تعمیر این مشکلات را برای شما آموزش دهیم ، با توجه به اینکه تمامی قطعات الکترونیکی دارای عمر مفیدی بوده و پس از اتمام آن دستگاه جهت استفاده مجدد سرویس و تعمیر شود آیفونهای تصویری هم از این قضیه مستثنا نیستند عمر مفید قطعات به کار رفته در آیفون های تصویری با توجه به کیفیت ساخت و قطعات استفاده شده در آن از شش سال تا دوازده سال میباشد قابل ذکر است شرایط استفاده از آیفون تصویری هم در عمر قطعات بسیار موثر میباشد به عنوان مثال نصب آیفون تصویری در مکانی که باران و آب به صورت مستقیم روی آن میریزد !! در این شرایط سرویس و تعمیرات آیفون تصویری بسیار زیاد میباشد پس نصب صحیح در تعمیرات آینده بسیار موثر میباشد .

اگر آیفون تصویری منزل شما مشکلاتی از قبیل خاموش شدن کامل آیفون (مانیتور) داخل منزل ، قطع شدن کامل ، تق تق کردن مانیتور ، چشمک زدن چراغ پاور یا همان چراغ سبز رنگ مانیتور منزل ، ظاهر شدن خطوط روی تصویر در هنگام مشاهده تصویر بیرون ، تق تق کردن و پخش نشدن صدای زنگ یا فشار دادن مکرر شاسی پنل ساختمان جهت زنگ خوردن میباشد متاسفانه برد ab سویچینگ آیفون تصویری شما آسیب دیده و باید تعویض شود . این آسیب ها معمولا در صورت برطرف نشدن مثل ویروس در گذر زمان به تمامی واحدها سرایت کرده و باعث آسیب به تمامی واحدها میشود .

تذکر : ورودی برق آیفون تصویری 220 ولت میباشد اگر آشنا به امور فنی و الکترونیک نمیباشد جهت جلوگیری از آسیبهای جانی و مالی از متخصص این امور کمک بگیرید . 

 

جهت تعمیر آیفون تصویری آسیب دیده خود با شماره های 44562055 - 44532305 تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت نسبت به تعمیر آیفون تصویری شما در محل و بدون جابجایی اقدام شود .

راههای تشخیص آیفون تصویری کوماکس COMMAX اصلی و تقلبی

راههای تشخیص آیفون تصویری کوماکس commax اصلی کره ای korea و فیک و تقلبی چینی china

ما در این مقاله سعی داریم به شما راههای تشخیص آیفون تصویری کوماکس commax اصلی korea با تقلبی china را به شما آموزش دهیم ، یکی از حوزه هایی که این اتفاق در آن به وفور یافت میشود حوزه صنعت الکترونیک میباشد که قاعدتا شاخه آیفون تصویری video iphone نیز شامل این تقلب یا جعل یا سوء استفاده میشود و برخی خریداران محترم به دام چنین افرادی به دلیل آگاهی کم از این صنعت می افتند . همانطور که میدانید کمپانی کوماکس commax یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده آیفون تصویری در سرتاسر دنیا میباشد که مقر اصلی این کمپانی در کشور کره جنوبی korea میباشد و طبیعی است که بازرگانان و یا تولید کنندگان (مونتاژ کاران) که عمدتا به سفارش تاجران در چین تولید میگردد و برخی از انها با وارد کردن قطعات مونتاژ انها را در ایران انجام میدهند با چاپ برند کوماکس بر روی محصولات خود که به لحاظ کیفیت در سطح پایینتری قرار دارند، اقدام کنند و محصولات خود را با نام کوماکس کره به فروش برسانند البته قابل ذکر است که قیمت آیفونهای تصویری کپی شده بسیار پایینتر از اصلی آن بوده و برای بسیاری از مشتریان این امر بسیار قابل توجه بوده و با آگاهی کامل نسبت به خرید و نصب این دستگاه ها اقدام میکنند و بسیاری از سازندگان ساختمانها با توجه به پایین بودن قیمت آن برای نصب در ساختمانها اقدام میکنند.

تشخیص کوماکس commax اصلی از تقلبی

در این مقاله سعی خواهیم کرد چند روش ساده برای تشخیص کوماکس اصلی korea از کوماکس تقلبی china برای شما توضیح دهیم تا از سوء استفاده احتمالی بازرگانان و تولیدکنندگان (مونتاژ کاران) از شما جلوگیری نماییم.

سوالی که برای اکثر استفاده کنندگان و خریداران آیفون تصویری کوماکس commax پیش می آید این است که چگونه می توان از اصالت و کره ای بودن این محصولات اطمینان حاصل کرد. مدل های بسیار زیادی از آیفون تصویری کوماکس commax با بسته بندی های مختلف در بازار وجود دارد که فروشنده ها ادعا می کنند این محصول ، محصول اصلی کوماس است. اما چطور می توان آیفون تصویری کوماکس اصلی را از تقلبی تشخیص داد ؟

چرا لازم است آیفون تصویری کوماکس commax اصلی (کره ای korea) را بشناسیم ؟

از آنجایی که آیفون تصویری کوماکس commax اصلی ساخت کشور کره korea می باشد، بسیار با کیفیت است و خرابی بسیار کمی دارد. این محصول در کنار مواردی که ذکر شد قیمت بالایی دارد و معمولا قیمت این محصولات از هشتصد هزار تومان شروع میشود و با توجه به اینچ و مدل دستگاه ها تا قیمت چهار میلیون تومان به بالا هم میرسد . از این رو اگر قصد خرید یک آیفون تصویری با دوام و با کیفیت را دارید و برند کوماکس commax مد نظر شماست برای جلوگیری از سو استفاده افراد سودجو ، پیشنهاد می کنیم قبل از خرید این مقاله را کامل مطالعه نمایید.

تشخیص آیفون تصویری کوماکس commax اصلی از غیر اصلی

برای شناسایی آیفون تصویری کوماکس commax اصلی korea لازم است به چندین مورد توجه داشته باشید. در ادامه این موارد را بطور کامل شرح خواهیم داد تا با رعایت آنها بتوانید خریدی آسوده و بی دردسر را در بازار داشته باشید ولی توجه داشته باشید به هیچ یک از فروشندگاه در بازار اعتماد نداشته باشد و فقط از نمایندگی های فروش شرکت کوماکس یا شرکت های وابسته این شرکت جهت خرید آیفون تصویری کوماکس اقدام کنید تا دچار زیان مالی نشوید .

بسته بندی آیفون تصویری کوماکس commax اصلی korea

بسته بندی آیفون تصویری کوماکس commax کره ای (اصلی) با نمونه های غیر اصلی آن که در بازار موجود است تفاوت دارد. البته در برخی اوقات مشاهده شده که به درخواست سفارش دهندگان و تاجران ایرانی به شرکت های چینی محصولات غیر اصلی با بسته بندی اصلی در بازار ارائه شده است و بدون آشنا بودن به جزئیات آن متاسفانه آیفون تصویری غیر اصلی را خریداری میکنید.

آیفون تصویری کوماکس commax کره ای korea بسته بندی وکیوم شده دارد که با هولوگرام پلمپ شده است و به صورت کامل وکیوم شده است همچنین دارای سریال ساخت و تاریخ ساخت میباشد . ولی در آیفون های تصویری کوماکس commax چینی کارتن مانیتور بدون سلفون و بسته بندی میباشد تاریخ و سریالی روی آن قید نشده است .

صفحه نمایش آیفون تصویری کوماکس اصلی

یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید آیفون تصویری کوماکس اصلی korea باید به آن توجه نمایید این است که شرکت کوماکس commax تولید آیفون تصویری هایی با صفحه نمایش سیاه و سفید را از سال 2010 متوقف کرده است و تمامی آیفونهای تولید شده در این شرکت دارای صفحه رنگی و ال سی دی LCD میباشد. یعنی تمامی آیفون تصویری های کوماکس commax که با صفحه نمایش سیاه و سفید یا دارای لامپ تصویر در بازار موجود هستند چینی می باشند.

گارانتی آیفون تصویری کوماکس commax کره ای korea

یکی دیگر از مواردی که می تواند آیفون تصویری کوماکس commax کره ای korea را از چینی china متمایز کند گارانتی و خدمات پس از فروش آن است. آیفون های تصویری کپی و تقلبی چینی که در بازار عرضه میشوند بدون گارانتی بوده و فروشنده و نصابان پس از اتمام کار هیچگونه مسئولیتی نسبت به جنس نداشته و در صورت بروز مشکل مشتریان در بلاتکلیفی رها میشوند ، قابل ذکر میباشد که شرکت دلتابان آیفون تصویری فیک و تقلبی شما را در محل تعمیر و با گارانتی به شما تحویل میدهند جهت مشاوره و رزرو تعمیرات با شماره های 44562055 - 44532305 تماس حاصل فرمایید.

مشکلات و سوالات متداول در زمینه تعمیرات آیفون تصویری

 

۱-روش تبدیل آیفون تصویری یک واحده به چند واحده به چه صورت می باشد؟

 • با استفاده از شستی اضافی وسویچر به تعداد واحد های جدید بشرط جوابگویی سیم کشی و قابلیت اضافه شدن شستی زنگ به پنل آیفون تصویری

 

۲-روش تبدیل آیفون تصویری یک واحده مدل به چند واحده به چه صورت می باشدو مدلهای مشابه آن کدامند؟

 • باید شماره و نوع هرسیم  مانیتور یا پنل را بدانید

 

۳-روش روشن کردن لامپ سر در بازدن شاسی زنگ آیفون تصویری چگونه است و این کار شدنی است؟

 • در بیشتر آیفون ها یک رله ۱۲ ولت بین سیم ۲و۳ پنل آیفون تصویری قرار بدهید خروجی رله مانند کلید تک پل عمل میکند 

 

۴-روش روشن کردن لامپ سر در با ایستادن نزدیک  آیفون تصویری چگونه است؟

 • استفاده از سنسور فتوسل دار در بالای پنل که با قرار گرفتن در زیر سنسور در شب لامپ روشن شود دقت کنید فتوسل در محل قرار بگیرد که با عبور عابر پیاده از جلوی درب فتوسل عمل نکند

 

۵- روش وصل  کردن زنگ قوی {دوم}برای آیفون تصویری چگونه است؟

 • برای ایفون یک طبقه مانندسوال ۳ است بجای لامپ زنگ قرار دهید
 • (ایراد :با روشن شدن مانیتور و تازمان روشن بودن ان زنگ فعال است و قطع نمیشود)

|||||||||||| ادامه در ادامه مطلب ||||||||||||

نمایندگی تعمیرات آیفون های تصویری

عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری کوماکسCOMMAX

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری کامکس CAMAX

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
نمایندگی مجاز تعمیرات آیفون تصویری الدو aldo

تعمیرات آیفون تصویری الدو ALDO

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری سیماران SIMARAN

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری تابا TABA

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری سوزوکی SUZUKI

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری کنوی KENWEI

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری کالیوز CALLUSE

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات

ویژگی خدمات ما

انجام خدمات در محل

انجام خدمات تعمیرات آیفون تصویری در محل کار یا زندگی مشتریان محترم و همراه داشتن تمامی قطعات و لوازم در محل تعمیرات ( اکیپ خودرویی)

تعهد بعد از خدمات

تعویض قطعات و بردهای آسیب دیده با قطعات اصلی (اورجینال شرکتی) و دارای گارانتی به همراه درج در فاکتور رسمی شرکت دلتابان

عیب یابی دقیق

عیب یابی دقیق و بدون اشتباه آیفون تصویری شما با دستگاه جهت جلوگیری از آسیب های بیشتر به سیستم و رفع سریع و بدون بازگشت ایرادها

کادر تعمیراتی مجرب

کادر تعمیراتی مجرب و آموزش دیده و دارای مدارک دانشگاهی در زمینه برق و الکترونیک

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس

تماس با ما

برای ارتباط با ما می توانید همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 عصر از اطلاعات زیر استفاده نمایید، همه روزه به جز روزهای تعطیل آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان هستیم لطفا فقط جهت تعمیرات تماس بگیرید:

 • تلفن: 44532305 - 44562055
 • موبایل: 09
 • فاکس: 44562055
 • سامانه پیامکی: 50004643000033
 • آدرس پستی: ایران - تهران - جنت اباد