فاتولز – جدیدترین ابزار رایگان وبمستر
تماس با ما:
توجه: خدمات شرکت کوماکس سرویس فقط در تهران میباشد

44532305 44562055

شماره تماس برای ساعات غیر اداری تا ساعت 21

09191697954

سرعت در ارائه خدمات

شرکت دلتابان برای وقت شما ارزش قائل است ، اعزام کارشناس در کمترین زمان

آماده برای خدمت

از 9 صبح تا 21 شب منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم فقط جهت تعمیرات تماس بگیرید

گارانتی کیفیت

با اطمینان خاطر از خدمات ما استفاده نمایید ، سرویس های ما گارانتی کیفیت دارد

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس

با ما آشنا شوید

شرکت دلتابان فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نمود و با بهره گیری از تجربیات بیش از دو دهه فعالیت حرفه ای در زمینه تعمیرات تخصص آیفون تصویری ( اف اف ، درب بازکن ) در غرب | شمال غرب | شمال | شمال شرق | شرق | جنوب و مرکز تهران بزرگ به صورت سیار و خدمات در محل مشترکین با تجهیزات کامل آیفون تصویری منزل یا ساختمان شما را تعمیر و با گارانتی کتبی تحویل نمایند ، شرکت دلتابان نمایندگی مجاز آیفون های تصویری کوماکس commax , کامکث camax , سیماران simaran , کنوی kenwei , سوزوکی suzuki , الدو aldo , تابا taba در تهران میباشد مهم نیست دستگاه شما سیاه سفید ( لامپ تصویر ) یا رنگی ( ال سی دی ) باشد ما آیفون تصویری شما را با کمترین هزینه تعمیر میکنیم و در صورت لزوم به تعویض قطعات و بردهای آیفون تصویری قطعات معیوب با برد های اورجینال و اصلی با گارانتی تعویض جابجا میگردد ، عمده ایراد آیفون های تصویری نداشتن تصویر ، آبی - سفید - مشکی شدن تصویر ، قطعی صدای مانیتور و پنل ، پارازیت و صوت در صدای آیفون ، خاموش شدن یا سوختن مانیتور ، نداشتن یا قطع شدن درب بازکن ، تق تق کردن یا چشمک زدن چراغ مانیتور ، نخوردن زنگ مانیتور یا پنل و ... میباشد که تمامی مشکلات گفته شده قابل تعمیر و رفع شدن میباشد .


متن کامل

مات شدن و نداشتن وضوح تصویر و افزایش کیفیت تصویر در مانیتور آیفون تصویری

مات شدن ، غیر شفاف بودن و نداشتن وضوح تصویر و افزایش کیفیت تصویر در مانیتور آیفون تصویری - اف اف - درب بازکن کوماکس commax , کامکث camax , سیماران simaran , کنوی kenwei , سوزوکی suzuki , الدو aldo , تابا taba

اگر آیفون تصویری منزل و محل کار شما کیفیت پایینی در تصویر مانیتور دارد و شما به دنبال ایراد و راه تعمیر و افزایش کیفیت تصویر هستید ما در مقاله زیر به شما راهکار تعمیر را آموزش میدهیم. آیفونهای تصویری در تمامی مدلها معایب تصویری مشابه دارند و در زیر عمده  ایرادهایی که باعث خرابی تصویر میشود را نام میبریم و در مورد انها توضیحات کامل میدهیم:

کیفیت بد کابل آیفون تصویری ساختمان و سیم کشی غیر استاندارد

علت رایج در غیر شفاف بودن یا در اصطلاح عامیانه نشان دادن تصویر به صورت روح مانند در مانیتور آیفون تصویری ضعف سیم کشی در ساختمان میباشد که متاسفانه در اکثر ساختمانهای جدیدساز به دلیل صرفه جویی در هزینه ها از کابلهای غیر استاندارد و نامرغوب استفاده میشود که در مرور زمان باعث اسیب به مانیتور و پنل آیفون تصویری میشود و تصویر واحدها غیر شفاف و در مواقعی سیاه سفید و آبی میشود که راه رفع ایراد در این مواقع تفکیک واحدها از شروع سیم کشی میباشد. 

ایراد در دوربین webcam و متعلقات تصویری پنل و مانیتور آیفون (کیفیت خوب تصویر در شب و کیفیت بد تصویر در روز)

معمولا دوربین آیفون تصویری webcam به ندرت خراب میشود ولی دیده شده ضعف در قسمت فوتوسل های Photocell دوربین باعث کم شدن کیفیت تصویر در آیفون های تصویری میشود به گونه ای که در روز تصویر بسیار روشن میباشد و امکان تشخیص چهره در روز ممکن نیست ولی در شب تصویر بسیار عالی و خوب میباشد پس دانستن کیفیت تصویر در روز و شب هم در پیدا کردن عیب بی تاثیر نیست.

کم بودن روشنایی ورودی ساختمان و نداشتن نور مورد نیاز جهت روشنایی چهره (کیفیت بد تصویر در شب و کیفیت خوب تصویر در روز)

یکی از علت های ضعف تصویر آیفونهای تصویری در شب نداشتن نور مناسب جهت روشنایی چهره و تشخیص شخص مراجعه کننده میباشد که در دوربینهای رنگی تعدادی اس ام دی SMD جهت روشنایی جلوی پنل گذاشته شده است ولی اگر شما نیاز به کیفیت تصویر بهتری دارید از لامپ های مجزا در بالای پنل استفاده کنید.

مات شدن طلق محافظ دوربین در پنل آیفون تصویری

متاسفانه بعد از گذشت چند سال از نصب آیفون تصویری در ساختمانها به دلیل نصب نکردن قاب محافظ بارانگیر بر روی پنل آیفون تصویری و ریختن باران و آب بر روی پنل و تابش مستقیم خورشید بر روی پنل قطعات پلاستیکی پنل آیفون تصویری دچار فرسودگی شده و عمده ترین علت مات شدن تصویر همین امر میباشد که با نصب بارانگیر بر روی پنل عمر پنل آیفون تصویری ساختمان شما به مراتب بیشتر میشود.

خرابی لامپ تصویر در آیفون های سیاه سفید قدیمی

در مدلهای آیفون تصویری سیاه سفید از لامپ تصویر استفاده شده است و به مرور زمان به دلیل استهلاک کیفیت تصویر روز به روز کمتر میشود و تصویر مانیتور منزل شما یا کاملا مات میشود و یا بسیار روشن که در این ماقع توصیه میشود بجای تعمیر دستگاه مانیتور منزل خود را با مدلهای جدید و بروز تعویض نمایید.

خرابی ال سی دی LCD در مانیتورهای آیفون تصویری رنگی

معمولا ال سی دی LCD آیفونهای تصویری به ندرت خراب میشود مگر اینکه دستگاه دچار اتصالی برق قرار گرفته باشد که در این مواقع دستگاه تصویری سیاه و یا نگاتیو مانند دارد و با توجه به مدل دستگاه نیاز به تعویض قطعه دارد.

پایین بودن کیفیت تصویر به دلیل تنظیم نبودن منو تنظیمات تصویر در مانیتور

در مدلهای جدید آیفونهای تصویری رنگی به شما این امکان را میدهد که کنتراست (Contrast) - رزولوشن (resolution) و رنگ (color) را در آیفون تصویری خود تنظیم نمایید و در صورت تنظیم نبودن هر یک از این آیتم ها باعث خراب شدن کیفیت تصویر آیفون تصویری شما میشود.

استفاده از سویچرهای غیر استاندارد در آیفون تصویری

اگر در ساختمان شما از سویچرهای غیر استاندارد و یا دست ساز استفاده شده باشد در مرور زمان کیفیت تصویر آیفون تصویری شما کم میشود پس بهتر است در هنگام نصب ایفون تصویری از سویچر های فابریک خود پنل استفاده نمایید تا هم بار ورودی را تنظیم کند هم باعث حلوگیری از اتصالات اینده شود.

جهت تعمیر آیفون تصویری خود با شماره های مستقیم شرکت کوماکس سرویس 44532305 - 44562055 تماس حاصل فرمایید

شرکت کوماکس سرویس نمایندگی مجاز آیفون های تصویری کوماکس commax , کامکث camax , سیماران simaran , کنوی kenwei , سوزوکی suzuki , الدو aldo , تابا taba در تهران و به صورت خدمات در محل مشتری در غرب - شرق - شمال و جنوب تهران بزرگ

 

آموزش نصب برندهای مختلف آیفون تصویری روی یکدیگر

قابلیت و امکان به کار گیری از دو برند گوناگون آیفون تصویری موجود هست؟

تحت عنوان یک پاسخ کلی به‌این سوال، می توان اعلام کرد بله، به کار گیری از مارک های گوناگون آیفون تصویری در کنار یکدیگر ممکن میباشد. البته برای این عمل می بایست به نکات مهمی دقت کرد. برخی مارک های آیفون تصویری، انعطاف لازم برای به کار گیری در کنار دیگر مارک ها را دارا هستند. در مجموع شرکتهای ایرانی و خارجی سازنده آیفون تصویری تولید های خود را با خصوصیت های مختلفی تولید میکنند و نصب و فعال‌ساز‌ی آن‌ها نیز شرایط مختص خود را می طلبد. هر برندی دسته به کار گیری و سیم کشی ویژه خویش را داراست و در بعضی مواقع ، پنلِ یک مارک را تنها می توان با مانیتور همان کمپانی نصب کنید .

در‌این مقاله قصد داریم امکان به کار گیری به طور همزمان از دو مارک یا برند آیفون تصویری متعدد و گوناگون را بازنگری کنیم.

ممکن است شبکه ساختمان شما دارنده آیفون تصویری سیاه و سفید کوماکس commax باشد و به هر شکلی قصد دارید با نمونه جدید یا رنگی نصبت به تعویض آن گرفته باشید. همانگونه که میدانید این مارک آیفون تصویری خارجی جزو لوکس ترین آیفون ها می باشند و در‌حالتی که در گیر مشکلی شوند یا این که در‌حالتی که بخواهید از آیفونی نو و جدیدتر با خصوصیاتی اضافه به کار گیری فرمائید، متحمل صرف هزینه بالایی خواهید شد، یاممکن است آیفون تصویری ساخت ایران جدیدی با خصوصیات تازه ای نظر شما‌را به خود جلب نموده باشد و بخواهید آیفون جدیدی برای منزل خویش بخرید، در‌این وضعیت ممکن است مارک آیفون تصویری سابق و محصول تازه شما اهمیت ویژه ای نداشته باشد؛ چرا‌که به عنوان مثال درصورتی که آیفون قدیمی شما کوماکس commax و آیفون نو شما سیماران simaran باشد، میتوانید از این دو در کنار یکدیگر به کارگیری نمایید. به این دلیل که سیم کشی آیفون کوماکس commax و سیماران simaran با یکدیگر سازگار میباشد.

سازگاری مارک های متعدد آیفون تصویری با یکدیگر

همان گونه که در ابتدا نیز گفتیم شما میتوانید آیفون تصویری سیماران simaran و آیفون تصویری کوماکس commax را با یکدیگر به کارگیری نمایید، می‌توانید به‌این لیست آیفون تصویری سوزوکی suzuki را نیز اضافه نمایید. هر سه این مارک ها محصولاتی مشابه به یکدیگر را دارند، مثلا آیفون تصویری HS71 سیماران simaran با SZ-726 سوزوکی suzuki و CDV-71BE کوماکس commax ، ظاهری به طور کامل شبیه یکدیگر دارا‌هستند و قابلیت و امکان به کار گیری از آنها با سیم کشی های این مارک ها، تماما منطقی به نظر میرسد. البته بایستی به‌این نکته هم دقت نمایید که در حالتی که آیفون شما تابا taba ، تکنما taknama و یا این که الکتروپیک electropeyk باشد، صرفا می‌توانید از پنل ها و سیم کشی مختص همان برند استفاده نمایید . در حالتی‌که می‌خواهید آیفون شما ترکیبی از برند ایرانی و خارجی باشد، به کار گیری هم زمان از کوماکس commax با سیماران simaran یا این که سوزوکی suzuki بهترین آیتم میباشد.

اگر برندهای بیشتری برای انتخاب و نصب آیفون تصویری منزل خود با شبکه و سیم کشی کوماکس commax میخواهید برندهای الدو aldo ، کنوی kenwei ، کالیوز calluce ، کامکث camax ، اکو echo ، تکنولوژی technology نیز از سیم کشی آیفون تصویری و اف اف کوماکس commax پشتیبانی میکند و شما میتوانید این برند هارا در منزل و یا ساختمان خود به کار ببرید.

سوالات زیادی در زمینه نصب آیفونهای تصویری برند سامسونگ samsung ، پاناسونیک panasonic ، هیوندا hyundai هست که آیا میشود این برندها را با آیفون تصویری کوماکس commax ترکیبی نصب کرد ? با توجه به اینکه آیفونهای ذکر شده دارای سیم کشی و شبکه خاص و مختص خود میباشد پس نمیتوان اینن برند ها را در شبکه کوماکس نصب کنید.

نمایندگی تعمیرات آیفون های تصویری

عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری کوماکسCOMMAX

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری کامکث CAMAX

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
نمایندگی مجاز تعمیرات آیفون تصویری الدو aldo

تعمیرات آیفون تصویری الدو ALDO در محل

نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات آیفون تصویری الدو در تهران

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری سیماران SIMARAN

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری تابا TABA

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری سوزوکی SUZUKI

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری کنوی KENWEI

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری کالیوز CALLUSE

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات

ویژگی خدمات ما

انجام خدمات در محل

انجام خدمات تعمیرات آیفون تصویری در محل کار یا زندگی مشتریان محترم و همراه داشتن تمامی قطعات و لوازم در محل تعمیرات ( اکیپ خودرویی)

تعهد بعد از خدمات

تعویض قطعات و بردهای آسیب دیده با قطعات اصلی (اورجینال شرکتی) و دارای گارانتی به همراه درج در فاکتور رسمی شرکت دلتابان

عیب یابی دقیق

عیب یابی دقیق و بدون اشتباه آیفون تصویری شما با دستگاه جهت جلوگیری از آسیب های بیشتر به سیستم و رفع سریع و بدون بازگشت ایرادها

کادر تعمیراتی مجرب

کادر تعمیراتی مجرب و آموزش دیده و دارای مدارک دانشگاهی در زمینه برق و الکترونیک

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس

تماس با ما

برای ارتباط با ما می توانید همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 عصر از اطلاعات زیر استفاده نمایید، همه روزه به جز روزهای تعطیل آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان هستیم لطفا فقط جهت تعمیرات تماس بگیرید:

  • تلفن: 44532305 - 44562055
  • موبایل: 09191697954
  • فاکس: 44562055
  • سامانه پیامکی: 50004643000033
  • آدرس پستی: ایران - تهران - جنت اباد