تماس با ما:

44532305 44562055

ثبت آدرس برای ساعات غیر اداری تا ساعت 21

09191697954

سرعت در ارائه خدمات

شرکت کوماکس سرویس برای وقت شما ارزش قائل است ، اعزام کارشناس در کمترین زمان

آماده برای خدمت

از 9 صبح تا 21 شب منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم فقط جهت تعمیرات تماس بگیرید

گارانتی کیفیت

با اطمینان خاطر از خدمات ما استفاده نمایید ، سرویس های ما گارانتی کیفیت دارد

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس

با ما آشنا شوید

شرکت کوماکس سرویس Commaxservice فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نمود و با بهره گیری از تجربیات بیش از دو دهه فعالیت حرفه ای در زمینه تعمیرات تخصص آیفون تصویری ( اف اف ، درب بازکن ) در غرب | شمال غرب | شمال | شمال شرق | شرق | جنوب و مرکز تهران بزرگ به صورت سیار و خدمات در محل مشترکین با تجهیزات کامل آیفون تصویری منزل یا ساختمان شما را تعمیر و با گارانتی کتبی تحویل نمایند ، شرکت کوماکس سرویس نمایندگی مجاز آیفون های تصویری کوماکس Commax , سیماران Simaran , تابا Taba , الکتروپیک Electropeyk , تکنما Taknama, کامکث Camax , آلدو Aldo , کنوی Kenwei , سوزوکی Suzuki , کالیوز Calluse , هیوندای Hyundai , سامسونگ Samsung , پاناسونیک Panasonic ، تی سی ال Tcl ، سپهران Sepehran , تابان Taban , اکو Echo , فونیکس Phonix , تامر Tamer , اف اف تکنولوژی FFTECHNOLOGE , نماوا Namava , کوکوم Kocom در تهران میباشد مهم نیست دستگاه شما سیاه سفید ( لامپ تصویر ) یا رنگی ( ال سی دی ) باشد ما آیفون تصویری شما را با کمترین هزینه تعمیر میکنیم و در صورت لزوم به تعویض قطعات و بردهای آیفون تصویری قطعات معیوب با برد های اورجینال و اصلی با گارانتی تعویض جابجا میگردد ، عمده ایراد آیفون های تصویری نداشتن تصویر ، آبی - سفید - مشکی شدن تصویر ، قطعی صدای مانیتور و پنل ، پارازیت و صوت در صدای آیفون ، خاموش شدن یا سوختن مانیتور ، نداشتن یا قطع شدن درب بازکن ، تق تق کردن یا چشمک زدن چراغ مانیتور ، نخوردن زنگ مانیتور یا پنل و ... میباشد که تمامی مشکلات گفته شده قابل تعمیر و رفع شدن میباشد .


متن کامل

تداخل زنگ واحدها با یکدیگر در آیفون تصویری

 • 59 بازدید

علت تداخل زنگ آیفون تصویری بین دو تا چند واحد :

تداخل زنگ یا زنگ خوردن دو یا چند واحد باهم در آیفون های تصویری مشکل بسیاری از کاربران آیفونهای تصویری می باشد. این تداخل زنگ در آیفون های تصویری کوماکس Commax , سیماران Simaran , تابا Taba , الکتروپیک Electropeyk , تکنما Taknama, کامکث Camax , آلدو Aldo , کنوی Kenwei , سوزوکی Suzuki , کالیوز Calluse , هیوندای Hyundai , سامسونگ Samsung , پاناسونیک Panasonic ، تی سی ال Tcl ، سپهران Sepehran , تابان Taban , اکو Echo , فونیکس Phonix , تامر Tamer , اف اف تکنولوژی FFTECHNOLOGE , نماوا Namava , کوکوم Kocom بسیار مرسوم میباشد. در این مقاله با هم به بررسی این مشکل به صورت کامل میپردازیم.

شرکت کوماکس سرویس CommaxService با کادری متخصص و آموزش دیده در کمترین زمان و پایینترین هزینه تمامی معایب سیستم های آیفون تصویری را تعمیر و با گارانتی به شما سروران گرامی تحویل میدهند لطفا جهت رزرو خدمات با شماره های شرکت 44532305 تماس حاصل فرمایید

در بعضی مواقع هنگامی که شما از پنل بیرونی ساختمان زنگ یکی از واحدها را فشار میدهید واحدهای دیگر نیز زنگ می خورند . ممکن است یک یا چند واحد زنگ بخورند. این مشکل در بسیاری از ساختمان ها وجود دارد و مشکل بسیار شایع میباشد. از دلایل اصلی تداخل زنگ و زنگ خوردن دو یا چند واحد در آیفون تصویری میتوان به خرابی برد صدا که عامل اصلی آن است اشاره کرد. اما در بسیاری موارد نیز تداخل زنگ در آیفون تصویری بسیار پیچیده میگردد. و باید با تست دقیق در واحد هایی که تداخل زنگ در انها وجود دارد به رفع عیب و ایراد بپردازیم . در ادامه مقاله به علت های تداخل زنگ در ساختمان میپردازیم:

  خرابی برد کیپد یا شاسی زنگ پنل و ایجاد تداخل زنگ در آیفون تصویری

  خرابی و اتصال برد شاسی زنگ و اتصال بین شاسی ها یکی از عوامل خرابی سیستم و تداخل زنگ میباشد و شما با دستگاه بازر به راحتی میتوانید صحت عملکرد برد را بررسی نمایید 

  خرابی مانیتور آیفون تصویری یکی از واحدها و زنگ خوردن چند واحد باهم

  در آیفونهای چهار سیمه در صورت خرابی مانیتور آیفون تصویری یکی از واحدها با زدن شاسی زنگ یک واحد همه واحدها تداخل زنگ خواهند داشت. این مشکل معمولا به علت خرابی میکروسوییچ واقع در آیفون تصویری داخل واحد است که باید تعمیر گردد.

  کددهی اشتباه واحدها در آیفون های تصویری کدینگ یکی از دلایل تداخل زنگ

  در تکنولوژی آیفونهای تصویری چهار سیم کدینگ ما از دستگاهی به اسم دیکودر استفاده میکنیم که وظیفه مشخص کردن شماره زنگ واحدها را به عهده دارد یعنی شما به سیستم با برنامه دادن دستور میدهید با شماره واحدی که از پنل دریافت میشود کدام واحد زنگ بخورد، حال اگر شخصی نابلد به تعریف کد به دیکودر این کدها را به صورت تکراری وارد کند یعنی به طور مثال چند واحد را با کد تکراری واحد پنج به سیستم وارد کند شما با زدن زنگ واحد پنج از پنل ساختمان چندین واحد به صورت همزمان زنگ میخورد و شما باید کد دهی مجدد را به سیستم انجام دهید.

  بررسی سویچر در تداخل زنگ آیفون تصویری

  در تمامی آیفونهای تصویری انالوگ و دیجیتال چهار سیمه سویچر موجود می باشند و دلیل اصلی در تداخل و زنگ خوردن چند واحد باهم میتوانند داشته باشند.

  سوئیچر چیست؟ چه دلیلی بر زنگ خوردن چند واحد باهم دارد؟

  زمانی که شما شاسی زنگ یک واحد را میزنید یک فرمان منفی به مانیتور آیفون تصویری داخل واحد ارسال خواهد کرد که سوئیچر وظیفه اتصال این سیم منفی را به سیم شماره یک در آیفون های چهار سیم را خواهد داشت.

  انتقال و دایورت زنگ واحد به واحد دیگری در آیفون تصویری

  • 104 بازدید

  در بعضی مواقع برای شما هم پیش آمده که منتظر شخص و یا بسته پستی هستید ولی مشکلی و کار ضروری برای شما پیش آمده و باید منزل را برای ساعاتی ترک کنید ، بعضی از شرکتهای تولید کننده آیفون تصویری برای این مشکل شما طراحی ویژه انجام داده اند که شما به راحتی میتوانید زنگ واحد خود را برای مدت مشخص به واحد دیگر و یا نگهبان ساختمان منتقل کنید و بدون استرس به کار خودتان برسید .

  شرکت آیفون تصویری تکنما Taknama در مدل C43 و C70 قابلیت ویژه دایورت کردن بر روی آیفون دیگر را دارد.

  دایورت کردن آیفون های تصویری C43 و C70 تکنما :

  برای انتقال زنگ ابتدا :

  گوشی آیفون تصویری C43 یا C70 را برداشته دکمه ارتباط داخلی را لمس نمایید بعد زنگ واحد موردنظر را که میخواهید انتقال روی آن واحد صورت بگیرید را فشار میدهید ، به عنوان مثال :

  شما واحد چهار هستید و می خواهید آیفون تصویری شما روی واحد دو انتقال گردد ، باید به روش زیر انتقال را انجام دهید : بعد از لمس نمودن دکمه ارتباط داخلی شما برای ارتباط برقرار کردن با واحد موردنظر خود (واحد دو) شماره دو را لمس نمایید و مجدد دکمه ارتباط داخلی را بفشارید  تا زنگ آیفون واحد دو به صدا در آید.

  بعد از اینکه شخص مورد نظر شما گوشی آیفون تصویری خود را برداشته و در حال گفت و گو با آن شخص بودید آنوقت دکمه دایورت (دکمه شماره 0)  را لمس نمایید تا دایورت بر روی آن واحد موردنظر (واحد دو) صورت بگیرد .

  حال دایورت شما به راحتی انجام شد و شما می توانید گوشی آیفون تصویری خود را بر سر جای خود بگذارید .

  اگر بخواهید دایورت را بردارید ، باید گوشی آیفون تصویری خود را برداشته و دکمه دایورت (دکمه شماره 0) را لمس نمایید تا دایورت برداشته شود .

  نمایندگی تعمیرات آیفون های تصویری

  عنوان عکس

  تعمیرات آیفون تصویری کوماکسCOMMAX

  نمایندگی تعمیرات

  مشاهده جزئیات
  عنوان عکس

  تعمیرات آیفون تصویری کامکث CAMAX

  نمایندگی تعمیرات

  مشاهده جزئیات
  نمایندگی مجاز تعمیرات آیفون تصویری الدو aldo

  تعمیرات آیفون تصویری الدو ALDO در محل

  نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات آیفون تصویری الدو در تهران

  مشاهده جزئیات
  عنوان عکس

  تعمیرات آیفون تصویری سیماران SIMARAN

  نمایندگی تعمیرات

  مشاهده جزئیات
  عنوان عکس

  تعمیرات آیفون تصویری تابا TABA

  نمایندگی تعمیرات

  مشاهده جزئیات
  عنوان عکس

  تعمیرات آیفون تصویری سوزوکی SUZUKI

  نمایندگی تعمیرات

  مشاهده جزئیات
  عنوان عکس

  تعمیرات آیفون تصویری کنوی KENWEI

  نمایندگی تعمیرات

  مشاهده جزئیات
  عنوان عکس

  تعمیرات آیفون تصویری کالیوز CALLUSE

  نمایندگی تعمیرات

  مشاهده جزئیات

  ویژگی خدمات ما

  انجام خدمات در محل

  انجام خدمات تعمیرات آیفون تصویری در محل کار یا زندگی مشتریان محترم و همراه داشتن تمامی قطعات و لوازم در محل تعمیرات ( اکیپ خودرویی)

  تعهد بعد از خدمات

  تعویض قطعات و بردهای آسیب دیده با قطعات اصلی (اورجینال شرکتی) و دارای گارانتی به همراه درج در فاکتور رسمی شرکت کوماکس سرویس

  عیب یابی دقیق

  عیب یابی دقیق و بدون اشتباه آیفون تصویری شما با دستگاه جهت جلوگیری از آسیب های بیشتر به سیستم و رفع سریع و بدون بازگشت ایرادها

  کادر تعمیراتی مجرب

  کادر تعمیراتی مجرب و آموزش دیده و دارای مدارک دانشگاهی در زمینه برق و الکترونیک

  تعمیرات آیفون تصویری کوماکس

  تماس با ما

  برای ارتباط با ما می توانید همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 عصر از اطلاعات زیر استفاده نمایید، :

  • تلفن: 44532305 - 44562055
  • موبایل: 09191697954
  • فاکس: 44562055
  • سامانه پیامکی: 50004643000033
  • آدرس پستی: ایران - تهران