تماس با ما:

44532305 44562055

ثبت آدرس برای ساعات غیر اداری تا ساعت 21

09191697954

سرعت در ارائه خدمات

شرکت کوماکس سرویس برای وقت شما ارزش قائل است ، اعزام کارشناس در کمترین زمان

آماده برای خدمت

از 9 صبح تا 21 شب منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم فقط جهت تعمیرات تماس بگیرید

گارانتی کیفیت

با اطمینان خاطر از خدمات ما استفاده نمایید ، سرویس های ما گارانتی کیفیت دارد

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس

با ما آشنا شوید

شرکت کوماکس سرویس Commaxservice فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نمود و با بهره گیری از تجربیات بیش از دو دهه فعالیت حرفه ای در زمینه تعمیرات تخصص آیفون تصویری ( اف اف ، درب بازکن ) در غرب | شمال غرب | شمال | شمال شرق | شرق | جنوب و مرکز تهران بزرگ به صورت سیار و خدمات در محل مشترکین با تجهیزات کامل آیفون تصویری منزل یا ساختمان شما را تعمیر و با گارانتی کتبی تحویل نمایند ، شرکت کوماکس سرویس نمایندگی مجاز آیفون های تصویری کوماکس Commax , سیماران Simaran , تابا Taba , الکتروپیک Electropeyk , تکنما Taknama, کامکث Camax , آلدو Aldo , کنوی Kenwei , سوزوکی Suzuki , کالیوز Calluse , هیوندای Hyundai , سامسونگ Samsung , پاناسونیک Panasonic ، تی سی ال Tcl ، سپهران Sepehran , تابان Taban , اکو Echo , فونیکس Phonix , تامر Tamer , اف اف تکنولوژی FFTECHNOLOGE , نماوا Namava , کوکوم Kocom در تهران میباشد مهم نیست دستگاه شما سیاه سفید ( لامپ تصویر ) یا رنگی ( ال سی دی ) باشد ما آیفون تصویری شما را با کمترین هزینه تعمیر میکنیم و در صورت لزوم به تعویض قطعات و بردهای آیفون تصویری قطعات معیوب با برد های اورجینال و اصلی با گارانتی تعویض جابجا میگردد ، عمده ایراد آیفون های تصویری نداشتن تصویر ، آبی - سفید - مشکی شدن تصویر ، قطعی صدای مانیتور و پنل ، پارازیت و صوت در صدای آیفون ، خاموش شدن یا سوختن مانیتور ، نداشتن یا قطع شدن درب بازکن ، تق تق کردن یا چشمک زدن چراغ مانیتور ، نخوردن زنگ مانیتور یا پنل و ... میباشد که تمامی مشکلات گفته شده قابل تعمیر و رفع شدن میباشد .


متن کامل

آموزش نصب برندهای مختلف آیفون تصویری روی یکدیگر

  • 575 بازدید

قابلیت و امکان به کار گیری از دو برند گوناگون آیفون تصویری موجود هست؟

تحت عنوان یک پاسخ کلی به‌این سوال، می توان اعلام کرد بله، به کار گیری از مارک های گوناگون آیفون تصویری در کنار یکدیگر ممکن میباشد. البته برای این عمل می بایست به نکات مهمی دقت کرد. برخی مارک های آیفون تصویری، انعطاف لازم برای به کار گیری در کنار دیگر مارک ها را دارا هستند. در مجموع شرکتهای ایرانی و خارجی سازنده آیفون تصویری تولید های خود را با خصوصیت های مختلفی تولید میکنند و نصب و فعال‌ساز‌ی آن‌ها نیز شرایط مختص خود را می طلبد. هر برندی دسته به کار گیری و سیم کشی ویژه خویش را داراست و در بعضی مواقع ، پنلِ یک مارک را تنها می توان با مانیتور همان کمپانی نصب کنید .

در‌این مقاله قصد داریم امکان به کار گیری به طور همزمان از دو مارک یا برند آیفون تصویری متعدد و گوناگون را بازنگری کنیم.

ممکن است شبکه ساختمان شما دارنده آیفون تصویری سیاه و سفید کوماکس commax باشد و به هر شکلی قصد دارید با نمونه جدید یا رنگی نصبت به تعویض آن گرفته باشید. همانگونه که میدانید این مارک آیفون تصویری خارجی جزو لوکس ترین آیفون ها می باشند و در‌حالتی که در گیر مشکلی شوند یا این که در‌حالتی که بخواهید از آیفونی نو و جدیدتر با خصوصیاتی اضافه به کار گیری فرمائید، متحمل صرف هزینه بالایی خواهید شد، یاممکن است آیفون تصویری ساخت ایران جدیدی با خصوصیات تازه ای نظر شما‌را به خود جلب نموده باشد و بخواهید آیفون جدیدی برای منزل خویش بخرید، در‌این وضعیت ممکن است مارک آیفون تصویری سابق و محصول تازه شما اهمیت ویژه ای نداشته باشد؛ چرا‌که به عنوان مثال درصورتی که آیفون قدیمی شما کوماکس commax و آیفون نو شما سیماران simaran باشد، میتوانید از این دو در کنار یکدیگر به کارگیری نمایید. به این دلیل که سیم کشی آیفون کوماکس commax و سیماران simaran با یکدیگر سازگار میباشد.

سازگاری مارک های متعدد آیفون تصویری با یکدیگر

همان گونه که در ابتدا نیز گفتیم شما میتوانید آیفون تصویری سیماران simaran و آیفون تصویری کوماکس commax را با یکدیگر به کارگیری نمایید، می‌توانید به‌این لیست آیفون تصویری سوزوکی suzuki را نیز اضافه نمایید. هر سه این مارک ها محصولاتی مشابه به یکدیگر را دارند، مثلا آیفون تصویری HS71 سیماران simaran با SZ-726 سوزوکی suzuki و CDV-71BE کوماکس commax ، ظاهری به طور کامل شبیه یکدیگر دارا‌هستند و قابلیت و امکان به کار گیری از آنها با سیم کشی های این مارک ها، تماما منطقی به نظر میرسد. البته بایستی به‌این نکته هم دقت نمایید که در حالتی که آیفون شما تابا taba ، تکنما taknama و یا این که الکتروپیک electropeyk باشد، صرفا می‌توانید از پنل ها و سیم کشی مختص همان برند استفاده نمایید . در حالتی‌که می‌خواهید آیفون شما ترکیبی از برند ایرانی و خارجی باشد، به کار گیری هم زمان از کوماکس commax با سیماران simaran یا این که سوزوکی suzuki بهترین آیتم میباشد.

اگر برندهای بیشتری برای انتخاب و نصب آیفون تصویری منزل خود با شبکه و سیم کشی کوماکس commax میخواهید برندهای الدو aldo ، کنوی kenwei ، کالیوز calluce ، کامکث camax ، اکو echo ، تکنولوژی technology نیز از سیم کشی آیفون تصویری و اف اف کوماکس commax پشتیبانی میکند و شما میتوانید این برند هارا در منزل و یا ساختمان خود به کار ببرید.

سوالات زیادی در زمینه نصب آیفونهای تصویری برند سامسونگ samsung ، پاناسونیک panasonic ، هیوندا hyundai هست که آیا میشود این برندها را با آیفون تصویری کوماکس commax ترکیبی نصب کرد ? با توجه به اینکه آیفونهای ذکر شده دارای سیم کشی و شبکه خاص و مختص خود میباشد پس نمیتوان اینن برند ها را در شبکه کوماکس نصب کنید.

مطالب مرتبط:
لایک : 1
کد امنیتی رفرش

نمایندگی تعمیرات آیفون های تصویری

عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری کوماکسCOMMAX

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری کامکث CAMAX

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
نمایندگی مجاز تعمیرات آیفون تصویری الدو aldo

تعمیرات آیفون تصویری الدو ALDO در محل

نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات آیفون تصویری الدو در تهران

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری سیماران SIMARAN

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری تابا TABA

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری سوزوکی SUZUKI

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری کنوی KENWEI

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری کالیوز CALLUSE

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات

ویژگی خدمات ما

انجام خدمات در محل

انجام خدمات تعمیرات آیفون تصویری در محل کار یا زندگی مشتریان محترم و همراه داشتن تمامی قطعات و لوازم در محل تعمیرات ( اکیپ خودرویی)

تعهد بعد از خدمات

تعویض قطعات و بردهای آسیب دیده با قطعات اصلی (اورجینال شرکتی) و دارای گارانتی به همراه درج در فاکتور رسمی شرکت کوماکس سرویس

عیب یابی دقیق

عیب یابی دقیق و بدون اشتباه آیفون تصویری شما با دستگاه جهت جلوگیری از آسیب های بیشتر به سیستم و رفع سریع و بدون بازگشت ایرادها

کادر تعمیراتی مجرب

کادر تعمیراتی مجرب و آموزش دیده و دارای مدارک دانشگاهی در زمینه برق و الکترونیک

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس

تماس با ما

برای ارتباط با ما می توانید همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 عصر از اطلاعات زیر استفاده نمایید، :

  • تلفن: 44532305 - 44562055
  • موبایل: 09191697954
  • فاکس: 44562055
  • سامانه پیامکی: 50004643000033
  • آدرس پستی: ایران - تهران