تماس با مرکز پشتیبانی : 02144562055 - 02144532305
ثبت سفارش تعمیر

تعمیرات آیفون تصویری سیاه و سفید

44532305 تعمیر در محل آیفون تصویری|اف اف|درب بازکن سیاه و سفید در شمال جنوب شرق غرب تهران|نمایندگی کوماکس commax|کامکث camax|سیماران simaran|کنوی kenwei|سوزوکی suzuki|الدو aldo|تابا taba تعمیرکار سیار
تعمیر آیفون تصویری الکتروپیک Electropeyk

تعمیر آیفون تصویری الکتروپیک Electropeyk

نمایندگی خدمات تعمیرات آیفون تصویری الکتروپیک Electropeyk در غرب - شرق - شمال و جنوب تهران به صورت خدمات در محل مشتری در کمترین زمان

انجام خدمات تعمیرات اف اف و درب بازکن های تصویری الکتروپیک Electropeyk در تهران

تعمیر سیستم های کدینگ و نامبرینگ الکتروپیک Electropeyk

شرکت کوماکس سرویس CommaxService نمایندگی خدمات تعمیرات آیفونهای تصویری الکتروپیک Electropeyk در تهران به صورت تخصصی در کمترین زمان ، انجام خدمات کلیه مدلهای آیفون تصویری سیاه سفید و رنگی ، تعمیر پنل های کدینگ و دیکودرها - جهت ثبت ادرس و رزرو خدمات با شمارهای 44532305 - 44562055 تماس حاصل فرمایید

commaxservice
نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری تکنما Taknama در غرب شرق شمال جنوب تهران

نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری تکنما Taknama در غرب شرق شمال جنوب تهران

نمایندگی خدمات سرویس تعمیرات آیفون تصویری تکنما Taknama در غرب شرق شمال جنوب تهران به صورت خدمات درمحل مشتری

شرکت کوماکس سرویس Commaxservice نمایندگی خدمات تعمیرات آیفون تصویری تکنما Taknama در کلیه مناطق تهران و حومه با کادری اموزش دیده و متخصص آیفون تصویری منزل و ساختمان شما را در کمترین زمان ممکن تعمیر و گارانتی میکنند ، انجام خدمات پنل های کدینگ و نامبرینگ تکنما تعمیرات دیکودر و سیم کشی تعمیرات مانیتور و گوشی داخل واحد 

جهت رزرو خدمات و انجام تعمیرات با شماره های 44532305 - 44562055 تماس حاصل فرمایید

commaxservice
نمایندگی آیفون تصویری آلدو Aldo در تهران | عیب یابی درب بازکن - اف اف آلدو

نمایندگی آیفون تصویری آلدو Aldo در تهران | عیب یابی درب بازکن - اف اف آلدو

تعمیرات تخصصی آیفون تصویری آلدو Aldo در غرب - شرق - شمال و جنوب تهران درمحل مشتری 

نمایندگی آیفون تصویری آلدو Aldo

نمایندگی آیفون تصویری آلدو Aldo در تهران یکی از موفقیت های بزرگ برای هر شرکت می باشد که در این میان شرکت کوماکس سرویس توانسته تا یکی از برترین نمایندگی ها را از آن خود نماید ، شرکت کوماکس سرویس CommaxService با کادری بزرگ از تکنسین های متخصص خود توانسته تا تعمیرات آیفون آلدو Aldo را در تهران و به صورت خدمات در محل دنبال نماید. 

شناسایی عملکرد آیفون تصویری آلدو در تعمیر و نصب

در ابتدای هر تعمیراتی شما باید فهم کاملی از سیستم آیفون تصویری خود داشته باشید ، آیفون تصویری آلدو از تکنولوژی آیفون های تصویری کوماکس Commax و سیماران Simaran بهره گرفته و در صورت آشنایی به تعمیرات این برندها شما بدون هیچ مشکلی تعمیرات آیفون تصویری آلدو Aldo را میتوانید انجام دهید.

آیفون تصویری آلدو  Aldo  از سیستم چهار سیم ورودی پشتیبانی میکند که در بعضی از مدلهای جدید با توجه به استفاده از سویچر داخل مانیتور پنج سیمه شده است

استفاده از سویچر در پشت پنل و بعضی مدلهای مانیتور

تامین ولتاژ پنل از گوشی داخل واحدها

سیم بندی مشابه آیفون تصویری کوماکس Commax 

روش تعمیر آیفون تصویری آلدو Aldo

جهت سهولت در تعمیرات آیفون تصویری آلدو Aldo بهتر است با توجه به ایراد آیفون تصویری از یک نقطه شروع به عیب یابی آیفون تصویری خود کنید تا پیدا کردن عیب برای شما اسان شود ، در ابتدا باید بدانیم که ایراد آیفون تصویری شما از سیم کشی است یا ایراد الکترونیکی مربوط به پنل یا مانیتور که عیب یابی هر بخش به صورت مجزا به شما آموزش داده خواهد شد در ابتدا بخشهای اصلی مانیتور آیفون تصویری آلدو Aldo  را به شما معرفی میکنیم :

برد صوت مانیتور

برد تغذیه یا پاور مانیتور

برد تصویر مانیتور 

کیبورد ورودی مانیتور

برد حافظه مانیتور

برد قطع کن مغناطیسی و یا مکانیکی مانیتور


تعمیرات برد صوت (صدا) در مانیتور آیفون تصویری آلدو Aldo

مدار صوت در آیفون تصویری آلدو  Aldo در واقع اصلی ترین قسمت مانیتور می باشد ، وظیفه این برد اجرای فرمان در نقاط مختلف جهت عملکرد است. حال در هر آیفونی این عملکرد ممکن است متفاوت باشد .

برد صوت آیفون تصویری آلدو در مدل 4.3 اینچ هیچ تفاوتی با مدل کوماکس و سیماران ندارد و شما میتوانید از برد صوت آیفون تصویری کوماکس مدل 4pnc استفاده نمایید و شما میبینید که تمامی قطعات الکترونیکی که در آیفون های کوماکس استفاده شده است در آیفون تصویری آلدو Aldo نیز به وضوح دیده میشود.


تست کردن صدا در برد صوت آیفون تصویری آلدو Aldo

ما همیشه باید در تعمیرات آیفون تصویری به این نکته توجه کنیم که آیا این مشکل پیش آمده در آیفون تصویری تمامی واحدها مشترک است یا خیر ، اگر تمامی واحدهای ساختمان دچار خرابی شده است پس به دنبال مسیرهای مشترک می گردیم، جاهایی که باید تست و بازبینی شود مانند تعمیرات کابل کشی آیفون تصویری یا تعمیرات پنل آیفون تصویری، ولی اگر در یک مجتمع فقط آیفون تصویری واحد شما دچار خرابی شده است خرابی آیفون تصویری شما فقط به آن واحد ها مربوط میشود.


مشکلات صدا در آیفون تصویری آلدو Aldo

سیم شماره یک در آیفون تصویری آلدو Aldo وظیفه انتقال صوت و درب بازکن را دارد 


تعمیر ضعیف بودن صدای رفت و برگشت در آیفون تصویری آلدو Aldo

می تواند مربوط خرابی قطعه هوک باشد.

می تواند مربوط به خرابی سوکت های سیم هدست باشد

میتواند خازن یک میکرو فاراد در مسیر صدای رفت و برگشت دچار خرابی شده باشد


تعمیر صدای رفت و برگشت و درب باز کن با زنگ در آیفون تصویری آلدو Aldo

این مشکل فقط میتواند مربوط به قطعی سیم کشی باشد


تعمیر صدای رفت و برگشت در آیفون تصویری آلدو Aldo

خرابی قطعه هوک یا قطع کن در برد صوت آیفون آلدو Aldo باشد که قابلیت تعمیر ندارد و باید شستشو داده شود.

سیم دهنی یا هدست کاملا قطع گردیده و باید تعویض گردد.


خرابی قطعه Potentiometer

خرابی سیم هدست

خرابی بلندگو هدست


تعمیرات ضعیف بودن صدای زنگ در آیفون آلدو Aldo

خرابی ۳۸۶ IC

خرابی خازن های اطراف ۳۸۶ IC

خرابی قطعه Potentiometer


تعمیرات برد مدار تصویر در آیفون تصویری آلدو Aldo

برد تصویر در آیفون تصویری آلدو نسبت به بقیه مدارات دستگاه دارای اهمیت بیشتر میباشد ، این برد وظیفه پخش تصویر را دارا میباشد و اگر شما دچار قطعی تصویر شده اید قطعات زیر را کنترل کنید

آی سی سوئیچینگ

آی سی رنگ 

رگولاتور ۷۸۱۲

خازن ها 

TFT یا نمایشگر


مشکلات رایج در تعمیر تصویر آیفون آلدو Aldo

بیشترین قطعاتی که در آیفون تصویر آلدو دچار خرابی میشود عبارتند از قطعاتی مانند خازن ها و آی سی ها که در مسیر برق قرار گرفته اند بیشترین خرابی در مدار را دارند. 


تعمیرات نویز تصویر در آیفون تصویری ALDO

تعمیر نمودن قطعه خازن در برد تغذیه آیفون تصویری آلدو

خرابی در آی سی سوئیچینگ برد تصویر

خرابی در جنس کابل مربوط به واحد

رد شدن کابل برق از کنار کابل واحد


تعمیر نداشتن تصویر در آیفون تصویری آلدو Aldo

خرابی ic switching در صورت نداشتن تصویر

خرابی خازن ها

خرابی سوکت چهارپین ورودی برد تصویر

خرابی transistor TIP127

خرابی Regulator ۷۸۱۲

قطع بودن سیم شاره دو

قطع بودن سیم شماره چهار


شماره مرکز خدمات ایفون تصویری آلدو Aldo در تهران 44532305 - 44562055

commaxservice

شماره نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری کوماکس Commax غرب تهران

شماره نمایندگی خدمات تعمیرات آیفون تصویری کوماکس Commax در غرب تهران درمحل

اگر آیفون تصویری کوماکس منزل شما دچار خرابی هایی از قبیل خاموش شدن کامل و یا سوختن پاور - تق تق کردن مانیتور آیفون تصویری - سوت کشین و خش خش کردن صدا - نداشتن درب بازکن و باز نکردن درب - قطعی صدا از پنل به مانیتور و بلعکس - قطعی تصویر مانیتور و یا آبی شدن تصویر در مانیتورهای رنگی و سفید شدن تصویر در مانیتورهای سیاه سفید - سوختن LCD و سیاه شدن تصویر مانیتور آیفون تصویری - مداوم زنگ خوردن پنل و مانیتور آیفون تصویری - صوت کشیدن پنل ورودی ساختمان - زنگ نخوردن پنل آیفون تصویری - خرابی برد صوت پنل و مانیتور آیفون تصویری - خرابی سویچر آیفون تصویری - خرابی دوربین پنل آیفون تصویری Commax - خرابی شاسی زنگ پنل آیفون تصویری - خرابی برد تغذیه و پاور آیفون تصویری Commax - خرابی شاسی درب بازکن مانیتور آیفون تصویری و ... به وجود بیاید ، شرکت کوماکس سرویس آیفون تصویری شما را در کمترین زمان و کمترین هزینه تعمیر و در حضور شما مشتریان گرامی به شما با گارانتی کتبی و فاکتور رسمی تحویل میدهد .

تمامی متخصصین این مرکز آموزش دیده و دارای مدارک دانشگاهی در زمینه برق و الکترونیک میباشند و با تجهیزات کامل به صورت اکیپ خودرویی اعزام میشوند ، تمامی قطعات مصرفی جهت تعمیرات آیفون تصویری شما اورجینال و اصلی میباشند .

شماره تعمیرکار آیفون تصویری Commax در غرب تهران

تعمیرکار آیفون تصویری کوماکس در غرب تهران

خدماتی درمحل آیفون تصویری کماکس

عیب یابی حرفه ای آیفون تصویری کوماکس با دستگاه 

تعمیرات آیفون تصویری سیاه سفید Commax 

تعمیرات آیفون تصویری رنگی کوماکس

تعمیرات ایفون تصویری کوماکس چین

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس کره

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس CDV-4pnc | CDV-4hp | CDV-4pn | CDV-4hp2 | CDV-35n | CDV-43n | CDV-43nm | CDV-70km | CDV-72km | CDV-70m | CDV-4pncm

تعمیرکار نمایندگی آیفون تصویری

تعمیر پنل زنگهای ورودی ساختمان آیفون تصویری کوماکس

تعمیر گوشی مانیتور آیفون تصویری کوماکس

commaxservice
نمایندگی آیفون کوماکس Commax

نمایندگی آیفون کوماکس Commax

نمایندگی آیفون تصویری کوماکس Commax در غرب - شرق - شمال و جنوب تهران در محل با گارانتی معتبر

اگر در منزل و یا محل کار شما از محصولات آیفون تصویری برند کوماکس Commax استفاده شده و سیستم شما معیوب و دچار خرابی شده دیگر نگران تعمیر آیفون تصویری خود نباشید !!!

شرکت کوماکس سرویس آیفون تصویری شما را در کمترین زمان با قطعات اصلی و فابریک تعمیر میکند  و با گارانتی کتبی به شما تحویل میدهد.

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس چین

آیفون تصویری کوماکس کره نمونه های غیر اصلی و تقلبی نیز دارد که در کشور چین تولید میشود ، اگر چه در روی دستگاه برند کوماکس چاپ شده ولی از کیفیت بسیار پایین قطعات برخوردار میباشد و دوره خرابی این دستگاهها بسیار زیاد و در بعضی مواقع ارزش تعمیراتی برای آنها وجود ندارد . برای تعمیرات آیفون تصویری خود و رزرو تعمیرات با شماره های شرکت تماس بگیرید

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس کره

آیفون تصویری کوماکس کره جزو اولین و بهترین آیفون تصویری های وارد شده به ایران بوده است و به همین علت اکثر برندهای ایرانی و چینی از این تولیدات کپی برداری کردند و باعث بدنامی این برند در بین مشتریان شدند.

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس سیاه سفید

نمونه های اولیه آیفون تصویری کوماکس دارای صفحه سیاه سفید با لامپ تصویر 4 اینچ بود ، بسیاری از این تولیدات بعد از گذشت نزدیک به هجده سال هنوز بدون هیچ مشکلی در منازل مشتریان مشغول به کار است . مدلهای تولید شده آیفون تصویری کوماکس سیاه سفید که بسیار معروف میباشد  4pn - 4hp - 4hp2 هستند.

تعمیرات ایفون تصویری کوماکس رنگی

با پیشرفت تکنولوژی لامپ تصویر جای خود را به LCD داد و آیفون تصویری ها قابلیت نشان دادن تصویر رنگی را داشتند و شرکت کوماکس توانست اینچ محصولات خود را از 4 اینچ تا 10 اینچ افزایش دهد و دستگاه های جدید را مجهز به امکاناتی مانند ضبط تصاویر و عکس برداری ، باز کردن درب دوم یا پارکینگ ، متصل شدن آیفون تصویری به تلفن همراه به وسیله وای فای و باز کردن درب منزل با تلفن همراه از راه دور و .... بنماید.

تعمیرات پنل زنگهای آیفون تصویری کوماکس

عمده ایرادهای پنل آیفون تصویری ساختمانها عبارت است از قطع شدن تصویر و سوختن لنز یا دوربین ، خرابی درب بازکن ساختمان ، خرابی مدار صوت و قطع شدن صدای آیفون تصویری ساختمان ، خرابی شاسی زنگ پنل آیفون تصویری ، خرابی میکروفون ، خرابی اسپیکر ، خرابی سویچینگ آیفون تصویری ، مداوم زنگ خوردن آیفون تصویری ، پخش شدن صدای پارازیت از پنل آیفون تصویری ، صوت کشیدن پنل آیفون تصویری و .....

تعمیرات مانیتور آیفون تصویری کوماکس

عمده ایرادهای گوشی (مانیتور) آیفون تصویری عبارت است از خاموش شدن کامل و سوختن مانیتور آیفون تصویری ، تق تق کردن مانیتور آیفون تصویری ، آبی شدن تصویر ،سیاه شدن تصویر ، سفید شدن تصویر ، قطع شدن صدای زنگ مانیتور ، قطع شدن صدای مکالمه مانیتور آیفون تصویری و ....

تبدیل آیفون تصویری سیاه سفید به رنگی

نصب درب بازکن کارتی و رمزی بر روی آیفون تصویری کوماکس

جهت رزرو تعمیرات  و ثبت آدرس با شماره های 44532305 و یا 44562055 تماس حاصل فرمایید

commaxservice

نمایندگی خدمات پس از فروش آیفون تصویری سیماران Simaran

نمایندگی خدمات تعمیر - تعمیرات آیفون تصویری سیماران Simaran در کلیه مناطق تهران (غرب تهران - شرق تهران - شمال تهران- جنوب تهران) به صورت خدمات در محل مشتریان محترم

اگر شما از از مشترکین آیفون تصویری - اف اف - درب بازکن سیماران Simaran هستید و آیفون تصویری شما دچار مشکل و خرابی شده است دیگر نگران تعمیرات سیستم منزل و ساختمان خود نباشید ، تکنسین های ما در کمترین زمان و پایینترین هزینه آیفون تصویری منزل - ساختمان و یا محل کار شما را در محل تعمیر و با گارانتی کتبی به شما تحویل میدهند.

نمایندگی خدمات تعمیرات آیفون تصویری سیمارن در غرب - شرق - شمال و جنوب تهران

تعمیر آیفون تصویری سیاه سفید و رنگی سیماران ، تبدیل آیفون تصویری سیاه سفید به رنگی ، تعویض قطعات آیفون تصویری با قطعات اصلی با گارانتی

شماره های نمایندگی سیماران Simaran در غرب - شرق - جنوب و شمال تهران بزرگ 44532305 - 44562055

 

commaxservice

تعمیرکار درمحل آیفون تصویری

تعمیرکار درمحل آیفون تصویری ، اف اف ، درب بازکن در شرق - جنوب - شمال و غرب تهران

انجام خدمات تعمیرات آیفون تصویری در کلیه مناطق تهران به صورت خدمات در محل مشتریان محترم 

نمایندگی تعمیرات و خدمات آیفون تصویری کوماکس Commax کامکث Camax سیماران Simaran تابا Taba الدو Aldo کنوی Kenwei سوزوکی Suzuki

تعمیر آیفونهای تصویری سیاه سفید و رنگی و تامین قطعات اصلی و اورجینال با گارانتی

تعمیر آیفون تصویری کپی و غیر اصلی

تبدیل آیفون تصویری سیاه و سفید به رنگی با کمترین هزینه

تعمیر مانیتور (گوشی داخل منزل) در مدلهای رنگی و سیاه سفید 

تعمیر پنل زنگ ورودی ساختمان

تعمیر مانیتور و پنل سوخته و خاموش شدن کامل آیفون تصویری

رفع قطعی صدا - درب بازکن و تصویر

رفع پارازیت های صدا و تصویر

اگر آیفون تصویری شما دچار خرابی و عیب شده است کافیست با شماره های تماس شرکت کوماکس سرویس تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان جهت تعمیر آیفون تصویری شما تعمیرکار اعزام شود.

commaxservice

تعمیر آیفون تصویری کوماکس در غرب تهران

تعمیر آیفون تصویری کوماکس Commax در غرب تهران - نمایندگی خدمات تعمیرات آیفون تصویری کوماکس غرب تهران

اگر شما از آیفون تصویری کوماکس در منزل یا محل کار خود استفاده میکنید و آیفون تصویری commax شما دچار خرابی و مشکل در سیستم شده است دیگر نگران تعمیرات آیفون تصویری خود نباشید ، شرکت کوماکس سرویس نمایندگی سرویس تعمیرات آیفون تصویری Commax کره و چین در کلیه مناطق 22 گانه تهران میباشد و شما به راحتی با یک تلفن میتوانید در کمترین زمان آیفون تصویری خود را در محل خرابی و در ساختمان تعمیر و با گارانتی کتبی تحویل بگیرید .

با توجه به اینکه آیفونهای تصویری کوماکس یکی از پرمصرف ترین آیفونهای نصب شده در ایران و به خصوص در تهران میباشد اکثر مشتریان با بلاتکلیفی جهت تعمیر آیفون تصویری خود مواجه میشوند و در مواردی جهت تعمیر آیفون تصویری خود از تعمیرکاران محلی یا الکتریکیها کمک میگیرند و با توجه به نداشتن علم کافی در زمینه الکترونیک در اکثر مواقع باعث ایجاد خرابی های بیشتر و به بار اوردن صدمات جدی در سیستم ساختمان مشتریان را در بلاتکلیفی رها میکنند ، به شما توصیه میشود در زمان خرابی آیفون تصویری خود با تعمیرکاران حرفه ای در زمینه آیفون تصویری کمک بگیرید. انچه ما را از دیگر شرکت های تعمیراتی در زمینه آیفون تصویری متفاوت میسازد انجام کار در حضور مشتریان محترم و بدون جابجایی دستگاه به خارج از محل تعمیرات میباشد ، تمامی پرسنل تعمیراتی شرکت کوماکس سرویس دارای مدارک دانشگاهی در زمینه برق و الکترونیک میباشند و به صورت اکیپ خودرویی و با تجهیزات کامل به محل تعمیرات اعزام میشوند.

جهت تعمیرات آیفون تصویری خود در غرب - شرق - شمال - جنوب با شماره 44532305 - 44562055 تماس حاصل فرمایید.

commaxservice

شماره تعمیرکار اف اف تصویری کوماکس commax

خدمات تعمیرات آیفون تصویری - اف اف تصویری - درب بازکن تصویری کوماکس commax در شمال ، جنوب شرق و غرب تهران به صورت خدمات در محل مشتریان

آیفون تصویری کوماکس commax یکی از بهترین برندهای آیفون تصویری ساخت کره جنوبی میباشد که از ابتدای ورود آیفون تصویری به ایران توانست مشتریان خودش را بدست بیاورد ، آیفونهای تصویری کوماکس commax در ابتدا سیاه سفید بودند و با پیشرفت علم توانست مانیتورهای رنگی را به بازار عرضه کند ، با توجه به کیفیت خوب آیفونهای تصویری کوماکس بسیاری از تولیدکنندگان آیفون تصویری در ایران و چین از این برند کپی برداری کردند و باعث نارضایتی خریداران از شرکت کوماکس کره گردید از جمله این برند ها میتوان به کامکث ، کوماکس چین ، الدو ، کنوی ، سوزوکی ، اکو و... اشاره کرد ، شرکت فنی مهندسی کوماکس سرویس نمایندگی سرویس و خدمات آیفون تصویری کوماکس commax در غرب ، شرق ، جنوب و شمال تهران و به صورت خدمات در محل مشتریان (منزل - ساختمان و محل کار) میباشد ، عمده ایرادهای آیفون تصویری کوماکس commax که باعث نقص و خرابی های زیادی در شبکه ساختمان میشود عبارت است از :

خاموش شدن ایفون تصویری

سوختن پاور آیفون تصویری کوماکس commax

تق تق کردن مانیتور آیفون تصویری کوماکس commax

سوختن مانیتور آیفون تصویری

قطعی صدا آیفون تصویری از پنل ورودی ساختمان به داخل واحد

آبی شدن تصویر مانیتور (گوشی) آیفون تصویری

باز نکردن درب ورودی ساختمان

نداشتن صدای زنگ از مانیتور آیفون تصویری

زنگ نخوردن آیفون تصویری کوماکس commax

کم بودن صدای زنگ آیفون تصویری کوماکس commax

مشکی شدن تصویر مانیتور آیفون کوماکس commax

قطع شدن تصویر و سوختن دوربین آیفون تصویری کوماکس commax

قطع نشدن تصویر در آیفون تصویری کوماکس commax

پارازیت (خش خش) صدا در آیفون تصویری کوماکس commax

قطع شدن صدا در ایفون تصویری کوماکس commax

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس commax در شرق تهران - تعمیرات آیفون تصویری کوماکس commax در شمال تهران - تعمیرات آیفون تصویری کوماکس commax در جنوب تهران - تعمیرات آیفون تصویری کوماکس commax در غرب تهران - تعمیرات اف اف کوماکس commax در شرق تهران - تعمیرات اف اف کوماکس commax در شمال تهران - تعمیرات اف اف کوماکس commax در جنوب تهران - تعمیرات اف اف کوماکس commax در غرب تهران - تعمیرکار اف اف کوماکس commax - شماره نمایندگی اف اف کوماکس commax - شماره تعمیرکار اف اف کوماکس commax - تعمیر درب بازکن تصویری کوماکس commax - تعمیر آیفون سیاه و سفید کوماکس commax - تعمیر مانیتور رنگی کوماکس commax - تعمیرکار اف اف کوماکس commax - تعمیر آیفون تصویری کوماکس commax در محل - تعمیرکار در محل اف اف کوماکس commax - تعمیر پنل آیفون تصویری کوماکس commax - آبی شدن تصویر آیفون تصویری کوماکس commax - حل مشکل نداشتن صدا در آیفون تصویری کوماکس commax - زنگ نخوردن آیفون تصویری کوماکس commax - خدمات پس از فروش کوماکس commax

شرکت کوماکس سرویس فقط در زمینه تعمیرات آیفون تصویری فعالیت دارد

جهت تعمیرات آیفون تصویری با شماره های 44532305 - 44562055 تماس حاصل فرمایید

commaxservice

شماره تعمیرکار اف اف تصویری سیماران Simaran

خدمات تعمیرات آیفون تصویری - اف اف تصویری - درب بازکن تصویری سیماران Simaran در شمال ، جنوب شرق و غرب تهران به صورت خدمات در محل مشتریان

آیفون تصویری سیماران simaran یکی از برندهای مطرح آیفون تصویری ساخت ایران میباشد که از سال 1380 تولید آیفونهای صوتی و تصویری را شروع کرد و توانسته مشترکین زیادی در کشور به خصوص در تهران به دست آورد ، شرکت فنی مهندسی کوماکس سرویس نمایندگی سرویس و خدمات آیفون تصویری سیماران Simaran در غرب ، شرق ، جنوب و شمال تهران و به صورت خدمات در محل مشتریان (منزل - ساختمان و محل کار) میباشد ، عمده ایرادهای آیفون تصویری سیماران Simaran که باعث نقص و خرابی های زیادی در شبکه ساختمان میشود عبارت است از :

خاموش شدن ایفون تصویری

سوختن پاور آیفون تصویری سیماران

تق تق کردن مانیتور آیفون تصویری سیماران

سوختن مانیتور آیفون تصویری

قطعی صدا آیفون تصویری از پنل ورودی ساختمان به داخل واحد

آبی شدن تصویر مانیتور (گوشی) آیفون تصویری

باز نکردن درب ورودی ساختمان

نداشتن صدای زنگ از مانیتور آیفون تصویری

زنگ نخوردن آیفون تصویری سیماران

کم بودن صدای زنگ آیفون تصویری سیماران

مشکی شدن تصویر مانیتور آیفون سیماران

قطع شدن تصویر و سوختن دوربین آیفون تصویری سیماران

قطع نشدن تصویر در آیفون تصویری سیماران

پارازیت (خش خش) صدا در آیفون تصویری سیماران

قطع شدن صدا در ایفون تصویری سیماران

تعمیرات آیفون تصویری سیماران simaran در شرق تهران - تعمیرات آیفون تصویری سیماران simaran در شمال تهران - تعمیرات آیفون تصویری سیماران simaran در جنوب تهران - تعمیرات آیفون تصویری سیماران simaran در غرب تهران - تعمیرات اف اف سیماران simaran در شرق تهران - تعمیرات اف اف سیماران simaran در شمال تهران - تعمیرات اف اف سیماران simaran در جنوب تهران - تعمیرات اف اف سیماران simaran در غرب تهران - تعمیرکار اف اف سیماران simaran - شماره نمایندگی اف اف سیماران simaran - شماره تعمیرکار اف اف سیماران simaran - تعمیر درب بازکن تصویری سیماران simaran - تعمیر آیفون سیاه و سفید سیماران simaran - تعمیر مانیتور رنگی سیماران simaran - تعمیرکار اف اف سیماران simaran - تعمیر آیفون تصویری سیماران simaran در محل - تعمیرکار در محل اف اف سیماران simaran - تعمیر پنل آیفون تصویری سیماران simaran - آبی شدن تصویر آیفون تصویری سیماران simaran - حل مشکل نداشتن صدا در آیفون تصویری سیماران simaran - زنگ نخوردن آیفون تصویری سیماران simaran - خدمات پس از فروش سیماران

شرکت کوماکس سرویس فقط در زمینه تعمیرات آیفون تصویری فعالیت دارد

جهت تعمیرات آیفون تصویری با شماره های 44532305 - 44562055 تماس حاصل فرمایید

commaxservice

شماره تعمیرکار اف اف تصویری تابا Taba

خدمات تعمیرات آیفون تصویری - اف اف تصویری - درب بازکن تصویری در شمال ، جنوب شرق و غرب تهران به صورت خدمات در محل مشتریان

آیفون تصویری تابا Taba یکی از برندهای آیفون تصویری ساخت ایران میباشد که سالیان زیادی سابقه در تولید آیفونهای تصویری صوتی و تصویری دارد و توانسته مشترکین زیادی در کشور به خصوص در تهران به دست آورد ، شرکت فنی مهندسی کوماکس سرویس نمایندگی سرویس و خدمات آیفون تصویری تابا در غرب ، شرق ، جنوب و شمال تهران و به صورت خدمات در محل مشتریان (منزل - ساختمان و محل کار) میباشد ، عمده ایرادهای آیفون تصویری تابا که باعث نقص و خرابی های زیادی در شبکه ساختمان میشود عبارت است از :

قطعی صدا آیفون تصویری از پنل ورودی ساختمان به داخل واحد

آبی شدن تصویر مانیتور (گوشی) آیفون تصویری

باز نکردن درب ورودی ساختمان

نداشتن صدای زنگ از مانیتور آیفون تصویری

زنگ نخوردن آیفون تصویری

کم بودن صدای زنگ آیفون تصویری

مشکی شدن تصویر مانیتور آیفون

خاموش شدن ایفون تصویری

سوختن مانیتور آیفون تصویری

سوختن پاور آیفون تصویری تابا

قطع شدن تصویر و سوختن دوربین آیفون تصویری

قطع نشدن تصویر در آیفون تصویری تابا

تق تق کردن مانیتور آیفون تصویری

پارازیت (خش خش) صدا در آیفون تصویری

قطع شدن صدا در ایفون تصویری

تعمیرات آیفون تصویری تابا Taba در شرق تهران - تعمیرات آیفون تصویری تابا Taba در شمال تهران - تعمیرات آیفون تصویری تابا Taba در جنوب تهران - تعمیرات آیفون تصویری تابا Taba در غرب تهران - تعمیرات اف اف تابا Taba در شرق تهران - تعمیرات اف اف تابا Taba در شمال تهران - تعمیرات اف اف تابا Taba در جنوب تهران - تعمیرات اف اف تابا Taba در غرب تهران - تعمیرکار اف اف تابا - شماره نمایندگی اف اف تابا - شماره تعمیرکار اف اف تابا - تعمیر درب بازکن تصویری تابا - تعمیر آیفون سیاه و سفید تابا - تعمیر مانیتور رنگی تابا - تعمیرکار اف اف taba - تعمیر آیفون تصویری تابا در محل - تعمیرکار در محل اف اف تابا - تعمیر پنل آیفون تصویری تابا - آبی شدن تصویر آیفون تصویری تابا - حل مشکل نداشتن صدا در آیفون تصویری تابا - زنگ نخوردن آیفون تصویری تابا

شرکت کوماکس سرویس فقط در زمینه تعمیرات آیفون تصویری فعالیت دارد

جهت تعمیرات آیفون تصویری با شماره های 44532305 - 44562055 تماس حاصل فرمایید

commaxservice

خدمات آیفون تصویری کوماکس

خدمات آیفون تصویری - اف اف - درب بازکن کوماکس commax در کلیه مناطق تهران ( غرب - شرق - شمال - جنوب ) در کمترین زمان به صورت خدمات در محل مشتریان محترم

آیفون تصویری کوماکس commax یکی از قدیمی ترین برندهای آیفون تصویری در ایران میباشد و همانطور که مستحضر هستید اکثر آیفون های تصویری نصب شده در ایران به خصوص در تهران از این برند میباشد یا از مدلهای کپی شده یا تقلبی این برند مانند کوماکس چین - کامکث camax - سوزوکی suzuki - الدو aldo - کنوی Kenwei - کالیوز Calluse و ... میباشند که به دلیل شباهت زیاد تولید بردهای این مدل ایفونها تعمیرات آنها بسیار نزدیک به آیفون تصویری کوماکس commax میباشد . از سال 90 با انبوه شدن تولیدات آیفون تصویری رنگی بسیاری از مشترکین تصمیم به تعویض آیفون های خود با نمونه ارتقا یافته و هوشمند کوماکس کردند و بعضی از مشترکین این شرکت هنوز از سیستم های قدیمی و سیاه سفید بهرمندند و با توجه به کیفیت خوب آیفون تصویری کوماکس commax با رضایت کامل از آیفون تصویری خود استفاده میکنند. شرکت فنی مهندسی کوماکس سرویس مفتخر است که با توجه به توقع تولید آیفونهای سیاه و سفید تا به امروز نیازهای مشتریان خود جهت تعمیرات آیفون تصویری ساختمان و منزل را برطرف کرده و در صورت نیاز قطعات و بردهای معیوب با نمونه اصلی و اورجینال تعویض و گارانتی میگردد.

تعمیرات آیفون تصویری

برای تعمیر آیفون تصویری باید به کجا زنگ بزنم ؟

همانطور که مستحضر هستید چندین سال از فروش و نصب آیفونهای تصویری به منازل و ساختمانهای مشترکین در ایران و به خصوص شهروندان تهرانی میگذرد، آیفون تصویری هم مثل بقیه قطعات الکترونیکی نیاز به سرویس و نگهداری دارد. از جمله مشکلات عمده آیفونهای تصویری میشود به خاموش شدن یکدفعه مانیتور(گوشی) آیفون و همچنین مشکلاتی در زمینه صدا و زنگ نخوردن و یا نداشتن تصویر، اشاره کرد. با توجه به تجریه چندین ساله تکنسین های شرکت کوماکس سرویس در این زمینه ما این اطمینان را به شما میدهیم که آیفون تصویری شما از هر کدام از برندهای کوماکس - سیماران - کامکث - تابا - الدو - سوزوکی - کنوی باشند ما مشکل شما را حل میکنند جهت رزرو خدمات و اعزام تعمیرکار با شماره های 44562055 - 44532305 تماس حاصل فرمایید.

انواع ایرادات شایع ایفون تصویری

صدای زنگ واحد ما در نمیاد

یک واحد یا همه تصویر ندارند

صدای زنگ آیفون تصویری قطع است

آیفون تصویری یک واحد کلا خاموش است

یک واحد یا همه واحدها نمیتوانند درب را بازکنند

صدای رفت و برگشت آیفون تصویری قطع شده است

رفع ایراد آیفون تصویری

جهت رفع ایراد و خرابی در آیفون تصویری منزل ، محل کار یا ساختمان در هر کجای تهران هستید کافیست با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان شرکت کوماکس سرویس برای سرویس یا خدمات اعزام شوند.

44532305 - 44562055 - 09191697954

commaxservice

تعمیرات آیفون تصویری سیماران simaran

خدمات تعمیرات آیفون تصویری سیماران simaran به صورت تخصصی در محل مشتریان محترم

تعمیر آیفون تصویری ، اف اف و درب بازکن تصویری سیماران در شرق - جنوب - شمال و غرب تهران

نمایندگی تعمیرات در محل آیفون تصویری سیاه سفید و رنگی سیمارن با تعرفه نمایندگی

تعمیر مانیتور داخل منزل و پنل ورودی ساختمان

تبدیل آیفون تصویری سیاه سفید سیماران به رنگی

اگر آیفون تصویری برند سیماران شما دچار مشکلاتی از قبیل خاموش شدن کامل یا سوختن ، خاموش شدن چراغ پاور روی مانیتور - صوت شدن و پارازیت صدا - قطع شدن صدا از پنل به مانیتور یا از مانیتور به پنل - آبی شدن تصویر - سیاه شدن تصویر - نداشتن تصویر جلوی درب - تق تق کردن مانیتور یا گوشی - خط حطی شدن تصویر و یا مات شدن تصویر ورودی ساختمان - زنگ نخوردن - زنگ خوردن مداوم و خاموش نشدن تصویر داخل واحد - باز نکردن درب ورودی ساختمان - قطع و وصل شدن صدای مانیتور آیفون تصویری شده ما در کمترین زمان آیفون تصویری شما را تعمیر و با گارانتی کتبی و ثبت در فاکتور رسمی شرکت به شما تحویل میدهیم.

شماره های تماس نمایندگی سرویس و تعمیرات آیفون تصویری سیماران simaran در شرق - غرب - جنوب و شمال تهران

44562055 - 44532305 - 09191697954

commaxservice

خدمات آیفون تصویری غرب و شمال تهران

نمایندگی سرویس و تعمیرات آیفون تصویری | اف اف تصویری | درب بازکن تصویری کوماکس commax در غرب ، شمال ، شرق ، جنوب تهران در محل

اگر آیفون تصویری کوماکس commax شما دچار خرابی شده و نیاز به تعمیرکار آیفون دارید دیگر نگران تعمیرات آیفون تصویری منزل و یا محل کار خود نباشید شرکت فنی مهندسی کوماکس سرویس commax service آیفون تصویری شما را تعمیر و با کمترین هزینه و بدون اتلاف وقت با گارانتی کتبی به شما تحویل میدهند .

مهم نیست آیفون تصویری شما سیاه سفید یا رنگی باشد ما تمامی معایب دستگاه مانیتور داخل واحد و پنل ساختمان را تعمیر میکنیم . در بسیاری از مواقع مشتریان به دلیل آشنا نبودن به امور جهت تعمیر آیفون تصویری خود به برقکار یا الکتریکی ها محل مراجعه میکنند و به دلیل نداشتن تخصص لازم در امور الکترونیکی باعث خرابی های بیشتر و اسیبهای جبران ناپذیری میشود پس بهتر است از متخصصین نمایندگی جهت تعمیر آیفون تصویری خود کمک بگیرید.

اگر آیفون تصویری کوماکس commax شما دچار ایرادهایی از قبیل خاموش شدن سوختن و یا کار نکردن ،تق تق کردن مانیتور یا چشمک زدن چراغ سبز رنگ روی دستگاه ، خاموش شدن چراغ پاور روی دستگاه یا قطعی در تصویر آبی شدن یا سیاه شدن تصویر ، قطع شدن صدا ، صوت کشدن ،پارازیت و نویز در صدا ، قطع شدن درب بازکن ساختمان ، زنگ نخوردن یا زنگ خوردن مداوم دستگاه و قطع نشدن تصویر   میباشد ما دستگاه شما را تعمیر میکنیم.

بیشترین دستگاه های آیفون تصویری کوماکس commax استفاده شده در تهران از مدلهای 4pn - 4hp - 4hp2 - 4pnc - 35n میباشد که تمامی قطعات این دستگاه ها چه در مدل چینی و اصلی آن موجود میباشد.

یکی از ویژگی هایی که شرکت کوماکس سرویس را از دیگر شرکت ها متمایز کرده انجام خدمات در حضور مشتریان بدون جابجایی دستگاه به خارج از محدوده تعمیراتی میباشد .

مراحل ثبت و رزرو تعمیرات آیفون تصویری :

1. تماس با شماره های شرکت کوماکس سرویس جهت ثبت درخواست . 44532305 - 44562055

2. اعزام تکنسینهای آموزش دیده و دارای مدارک دانشگاهی در زمینه برق و الکترونیک به محل تعمیرات

3. عیب یابی باستفاده از دستگاه برای تشخیص دقیق عیب و اعلام هزینه به مشتری

4. انجام خدمات تعمیراتی در حضور مشتریان بدون جابجایی دستگاه به خارج از محدوده تعمیراتی و استفاده از قطعات و بردهای اصلی و دارای ضمانت

5. تست دستگاه توسط مشتری و در صورت رضایت و رفع عیب توسط تکنسین تحویل فاکتور و تسویه حساب

commaxservice
تعمیرات آیفون تصویری در سعادت آباد و شهرک غرب

تعمیرات آیفون تصویری در سعادت آباد و شهرک غرب

تعمیرات آیفون تصویری - اف اف - درب بازکن در سعادت آباد و شهرک غرب (شهرک قدس) منطقه دو 2

انجام خدمات تعمیرات آیفون تصویری کوماکس commax , کامکث camax , سیماران simaran , کنوی kenwei , سوزوکی suzuki , الدو aldo , تابا taba در شهرک غرب و سعادت آباد - شهرک قدس در منطقه 2 دو تهران به صورت تخصصی و انجام خدمات در حضور مشتریان در کمترین زمان به صورت انجام خدمات درمحل مشتریان

تعمیرات آیفون تصویری اف اف درب بازکن تصویری در خیابان ایران زمین شماره تعمیرکار آیفون منزل و ساختمان در خیابان مهستان تعمیر آیفون تصویری سیاه سفید و رنگی در خیابان گلستان تعمیرکار آیفون در بلوار خوردین تعمیر مانیتور داخل منزل و پنل بیرون ساختمان در خیابان هرمزان تعمیر اف اف در خیابان پیروزان تعمیرکار درمحل بلوار دادمان (پونک باختری) تعمیر آیفون تصویری سوخته و خاموش شده در بلوار پاک نژاد انجام تعمیرات آیفون تصویری در خیابان شهید محمدمهدی فرحزادی نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری در خیابان سیف (بدخشان) نمایندگی خدمات پس از فروش آیفون تصویری در خیابان سیمای ایران تعمیرات آیفون تصویری دلتابان در خیابان زرافشان تعمیرکار آیفون تصویری کوماکس در بلوار ایوانک تعمیر آیفون تصویری سیماران در خیابان گل افشان تعمیر آیفون تصویری کامکث در خیابان سپهر تعمیر آیفون تصویری تابا در خیابان فلامک عیب یابی و خدمات درمحل آیفون تصویری در خیابان خوردین تعمیر قطعی صدا و پارازیت یا صوت کشیدن آیفون تصویری در خیابان ایران زمین تعمیر قطعی درب بازکن در خیابان مهستان تعمیر قطعی تصویر و آبی شدن تصویر در خیابان هرمزان تعمیر سیم کشی و قطعی زنگ در خیابان گلستان انجام خدمات برقی و سیم کشی در بلوار دادمان برقکار منطقه سعادت آباد و شهرک غرب انجام عیب یابی و رفع اتصالی سیم کشی در بلوار ایوانک تعویض قطعات سوخته آیفون تصویری با قطعات اصلی در خیابان سپهر تعویض برد صوت برد پاور برد سویچر برد تصویر برد دوربین در خیابان سیمای ایران تعمیرکار آیفون منزل سیار در خیابان سعادت‌آباد (بلوار اصلی شمالی - جنوبی) خیابان سرو (بلوار اصلی شرقی - غربی) تعمیرکار درب بازکن تصویری در خیابان فرهنگ خدمات اف اف در خیابان بیست و چهار متری تعمیرکار آیفون تصویری در منطقه 2 دو خیابان شهرداری تعویض آیفون تصویری با دستگاه جدید در خیابان آسمان‌ها عیب یابی آیفون تصویری در خیابان صرافها نمایندگی شرکت دلتابان در خیابان دشت بهشت تعمیرکار اف اف و آیفون در خیابان علّامه شرکت کوماکس در خیابان پاک‌نژاد شرکت سیماران در خیابان ریاضی بخشایش شرکت تابا در خیابان ارغوان شرکت کامکث در خیابان درختی خیابان پامچال خیابان مروارید خیابان صدف خیابان شکوفه خیابان لادن (کوی فراز) خیابان فراز (کوی فراز) شماره تعمیرکار آیفون تصویری در خیابان پویش (بهرود) خیابان پرورش (مخابرات) خیابان بهزاد کوی فراز شهرک بوعلی با ۶ فاز، ۱٬۲٬۳٬۴٬۵٬۶ تعمیر آیفون تصویری سیماران در بلوار شهرداری تعمیر آیفون تصویری simaran در بلوار بهزاد تعمیر آیفون تصویری کوماکس در بلوار ۲۴ متری تعمیر آیفون تصویری commax در بلوار دریا تعمیر آیفون تصویری تابا taba در بلوار پاک نژاد بلوار جوریکی «ذبیحی» بلوار پیام بلوار شهید فرحزادی تعمیر آیفون تصویری کامکث camax بلوار درختی بلوار شهید حافظی بلوار امام زاده بلوار بهرود بلوار پژوهش بلوار پرواز بلوار آتش‌نشانی بلوار مطهری تعمیر آیفون تصویری آلدو aldo در بلوار پرورش

در صورت نیاز جهت تعمیرات آیفون تصویری خود با شماره های 44532305 - 44562055 و در ساعات غیر اداری با شماره 09191697954 تماس حاصل فرمایید .

commaxservice
تعمیر ایفون کوماکس غرب تهران

تعمیر ایفون کوماکس غرب تهران

تعمیر آیفون تصویری |اف اف - درب بازکن| کوماکس commax در غرب تهران

خدمات سرویس نگهداری و تعمیرات آیفون تصویری کوماکس commax , کامکث camax , سیماران simaran , کنوی kenwei , سوزوکی suzuki , الدو aldo , تابا taba در غرب ، شمال غرب و جنوب غرب تهران بزرگ در کمترین زمان و بهترین خدمات درمحل کار و زندگی شما مشتریان محترم بدون جابجایی دستگاه به خارج از منزل و ساختمان و انجام خدمات در حضور مشتریان ، اگر آیفون تصویری شما دچار نقص و ایراد شده نگران تعمیرات مانیتور و پنل آیفون تصویری خود نباشید تکنسین های متخصص شرکت کوماکس سرویس commaxservice در کمترین زمان آیفون تصویری شما را تعمیر میکنند مهم نیست آیفون تصویری شما رنگی یا سیاه سفید باشد ما تمامی معایب آیفون تصویری شما را تعمیر میکنیم ، آیفون تصویری کوماکس COMMAX جزو محبوب ترین آیفون تصویری های مورد استفاده در ایران میباشد به همین سبب اکثر شرکت های تولید کننده آیفون در ایران و چین از این برند کپی برداری کرده و با نامهای دیگر مانند کوماکس چین  commax china , کامکث camax , سیماران simaran , کنوی kenwei , سوزوکی suzuki , الدو aldo , تابا taba تولید و بفروش می رسانند ، اگر چه کیفیت انها به مانند مدل اصلی نمیباشد ولی با توجه به قیمت مناسب انها اکثر سازندگان ساختمان از این مدلهای کپی شده استفاده میکنند و گاهی افراد سودجو این مدلها را بجای کوماکس اصلی میفروشند .

راههای نگهداری از آیفون تصویری کوماکس commax

آیفون تصویری کوماکس در صورت استفاده صحیح خیلی به سرویس و نگهداری نیاز ندارد پس بهتر است راه های مراقبت از آن را به شما آموزش دهیم ، کلیه آیفون های تصویری به رطوبت و ریختن آب حساس هستن پس بهتر است پنل آیفون تصویری بیرون ساختمان زیر سایه بان و سقف باشد و در صورت نصب در مکانی بدون سقف از بارانگیر مناسب استفاده کنید و دور تا دور بارانگیر را با چسب اکواریوم ایزوله کنید تا هیچ محفظه ای برای ورود آب وجود نداشته باشد - مانیتور آیفون تصویری داخل منزل هم باید با دستمالی خشک تمیز شود و به هیچ عنوان نباید با پاک کننده یا اسپری به صورت مستقیم استفاده شود .

عمده ایرادهای آیفون تصویری کوماکس commax و عیب یابی سریع

عمده ایرادهای آیفون تصویری کوماکس commax نداشتن تصویر ، آبی - سفید - مشکی شدن تصویر ، قطعی صدای مانیتور و پنل ، پارازیت و صوت در صدای آیفون ، خاموش شدن یا سوختن مانیتور ، نداشتن یا قطع شدن درب بازکن ، تق تق کردن یا چشمک زدن چراغ مانیتور ، نخوردن زنگ مانیتور یا پنل و ... میباشد 

 
ایراد آیفون تصویری رفع ایراد آیفون تصویری علت ایرادها
سیستم آیفون تصویری کاملا عمل نمیکند
  • سیم شماره 2 قطع است
  • پاور مانیتور خراب می باشد
  • سوکت پشت مانیتور درآمده است
  • برق مانیتورقطع است
  • سیم کشی را چک کنید
  • پاور را تعویض نمایید
  • سوکت مانیتور را چک کنید
  • سیم برق را چک کنید
 تصویر مانیتور قطع است و یا سفید برفکی است  دوربین خراب است و یاسوکت آن به طور کامل وصل نیست  سوکت مانیتور را چک کنید و در دوربین معیوب را تعویض کنید
 آیفون تصویری زنگ نمی خورد و صدای مانیتور به پنل قطع است و درب بازکن  عمل نمی کند  سیم شماره یک قطع است  سیم کشی ساختمان را چک کنید
 صدای پنل زنگ به مانیتور را نداریم  میکروفن سوخته و یا سکوت آن در جای خود قرار نگرفته است
  •  سوکت را تکان داده و یا به داخل فشاردهید
  • میکروفن را تعویض کنید
 فقط زنگ عمل می کند  سیم شماره 3 قطع است سیم کشی را چک کنید
 تصویر سیاه سفید است و یا تصویر قطع است  اتصال نا به جای سیم دو و چهار ( منفی و تصویر )  سیم کشی را چک کنید

 

commaxservice
تعمیر آیفون تصویری درمحل

تعمیر آیفون تصویری درمحل

خدمات سرویس تعمیرات آیفون تصویری درمحل

نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات آیفون تصویری |اف اف - درب بازکن| کوماکس commax , کامکث camax , سیماران simaran , کنوی kenwei , سوزوکی suzuki , الدو aldo , تابا taba به صورت تخصصی در کمترین زمان ، اگر آیفون تصویری شما دچار مشکل شده دیگر نگران تعمیر آن نباشید تعمیرکاران ما آیفون تصویری شما را درمحل کار و زندگی و بدون جابجایی دستگاه تعمیر میکنند مهم نیست آیفون تصویری منزل شما ایرانی یا خارجی ، سیاه و سفید یا رنگی ، اصلی یا تقلبی باشد ما قطعات و بردهای معیوب را با نمونه اصلی و اورجینال تعویض و گارانتی میکنیم ، اگر آیفون تصویری ساختمان و منزل شما دچار قطعی تصویر (سیاه شدن ، آبی شدن ، سفید شدن) ، قطع شدن درب بازکن ، قطع شدن زنگ ساختمان ، قطع شدن صدا یا پارازیت در صدا و سوت کشیدن صدا ، خاموش شدن و سوختن مانیتور - تق تق کردن گوشی داخل واحد - چشمک زدن چراغ سبز رنگ مانیتور - ظاهر شدن خط روی تصویر - واضح نبودن تصویر یا مات شدن تصویر شده است ما تمامی این معایب را در حضور شما تعمیر میکنیم و با ثبت ضمانت در فاکتور رسمی نمایندگی به شما تحویل میدهیم .

تعمیرات تخصصی آیفون تصویری در کلیه مناطق 22 گانه تهران ( غرب - شرق - جنوب - شمال ) در محل ، جهت رزرو خدمات با شماره های 44562055 - 44532305 و در ساعات غیر اداری آدرس و مارک دستگاه خود را به شماره 09191697954 پیامک نمایید تا در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود.

commaxservice

نمایندگی مجاز آیفون تصویری کوماکس commax در غرب تهران

نمایندگی مجاز آیفون تصویری | اف اف | درب بازکن کوماکس commax در غرب تهران

خدمات تعمیرات آیفون تصویری کوماکس commax به صورت حرفه ای در محل شما ، مهم نیست آیفون تصویری شما سیاه سفید یا رنگی باشد ما کلیه آیفون های تصویری کوماکس چینی و یا کره ای را در کمترین زمان و پایینترین هزینه تعمیر و با گارانتی کتبی و ثبت در فاکتور رسمی شرکت دلتابان به شما مشتریان محترم تقدیم میکنیم .

شماره های تماس نمایندگی مجاز تعمیرات آیفون تصویری کوماکس در غرب ، شمال ، جنوب و شرق تهران بزرگ 44532305 - 44562055 میباشد .

اگر آیفون تصویری شما دچار خرابی هایی از قبیل سوختگی یا خاموش شدن ، تق تق کردن و چشمک زدن چراغ سبز رنگ دستگاه ، قطع شدن صدا از پنل ساختمان به گوشی داخل واحد یا پارازیت و خش خش داخل صدا ، صوت کشیدن پنل آیفون تصویری ساختمان ، قطع شدن کامل صوت ، قطع شدن درب بازکن ، قطع شدن زنگ داخل واحد ، قطع شدن تصویر یا ابی شدن مشکی شدن یا سفید شدن تصویر داخل واحد ، خط خطی شدن تصویر مانیتور آیفون تصویری میباشید پرسنل تعمیراتی ما در کمترین زمان ممکن آیفون تصویری شما را تعمیر و تحویل میدهند.

خدمات تعمیرات آیفون تصویری کوماکس commax , سیماران simaran , تابا taba , الدو aldo , کامکث camax , کنوی kenwei , سوزوکی suzuki  در غرب تهران ، شماره تعمیرکار آیفون تصویری در محله های دهکده المپیک ، زیبا دشت بالا ، گلستان شرقی ، زیبادشت پائین ، شریف ، گلستان غربی ، امید – دژبان ، شهید باقری ، آزادشهر ، پیکان شهر ، دریاچه چیتگر ، شهرک راه آهن – شهرک گلستان ، شهرک دریا ، تهرانسر غربی ، تهرانسر شرقی ، باشگاه نفت ، تهرانسر مرکزی ، شهرک پاسداران ، تهرانسر شمالی ، شهرک آزادی ، شهرک فرهنگیان ، شهرک استقلال ، شهرک دانشگاه ، چیتگر شمالی ، چیتگر جنوبی (شهرک ۲۲ بهمن) ، ویلا شهر ، شهرک شهرداری ، اتوبان تهران کرج ، بزرگراه فتح ، تهرانسر ، شهرک ۲۲بهمن ، شهرک دانشگاه شریف ، شهران جنوبی ، شهران شمالی ، شهرزیبا ، اندیشه ، بهاران ، کن ، المهدی ، باغ فیض ، پونک جنوبی ، پونک شمالی ، حصارک ، شهرک نفت ، کوهسار ، مرادآباد ، پرواز ، سازمان برنامه جنوبی ، سازمان برنامه شمالی ، ارم ، سازمان آب ، اباذر ، فردوس ، مهران ، اکباتان ، بیمه ، آپادانا ، جنت آباد جنوبی ، جنت آباد شمالی ، جنت آباد مرکزی ، شاهین ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، ایران زمین شمالی ، بلوار تعاون ، بلوار فردوس ، بولیوار ، پونک ، پیامبر ، جنت آباد ، سازمان برنامه ، ستاری ، سردار جنگل ، سولقان ، شهر زیبا ، شهران ، شهرک اکباتان ، شهید مهدی باکری ، بوعلی ، سعادت آباد ، مدیریت ، کوهسار ، پونک ، شهید چوب تراش ، شهید خرم رودی ، صادقیه شمالی شهرک هما ، صادقیه ، شهرآرا ، کوی نصر ، پردیسان ، شهرک آزمایش ، تهران ویلا ، برق آلستوم ، تیموری ، طرشت ، همایونشهر ، توحید ، زنجان ، شادمهر ، ایوانک ، دریا ، شهرک قدس ، آسمانها ، درختی ، فرحزاد ، مخابرات ، پرواز ، آزادی ، اتوبان حکیم ، اتوبان شیخ فضل اله نوری ، اتوبان محمد علی جناح ، اتوبان نیایش ، اتوبان یادگار امام ، بهبودی ، جلال آل احمد ، خوش شمالی ، ستارخان ، شادمان ، شهرک ژاندارمری ، شهرک غرب ، گیشا ، مترو شریف ، مرزداران
commaxservice
افزایش صدای پنل و مانیتور آیفون تصویری

افزایش صدای پنل و مانیتور آیفون تصویری

افزایش صدای رفت و آمد (از پنل به مانیتور و بالعکس) در آیفون تصویری | اف اف | درب بازکن

اگر آیفون تصویری شما دچار قطعی یا کم شدن صدا شده نگران نباشید تکنسین های شرکت دلتابان آیفون تصویری شما را درمحل تعمیر و به شما تحویل میدهند ، در بسیاری از آیفون های تصویری مدل سیاه سفید و یا رنگی چینی صدای زنگ پنل بسیار ارام و ضعیف میباشد به صورتی که فرد در هنگام زنگ زدن متوجه صدای زنگ نمیشود و یا صدای رفت و آمد مانیتور به پنل یا بالعکس بسیار ضعیف میباشد برای حل این مشکل کافیست با شمارهای شرکت دلتابان 44532305 - 44562055 تماس حاصل فرمایید تا تعمیرکاران ما با تمامی لوازم و قطعات در ساختمان آیفون تصویری شما را تعمیر و تحویل نمایند.

بعضی از مشترکین آیفون تصویری از صوت کشیدن و فیدبک صدای آیفون تصویری ناراضی هستند به صورتی که بعد از فشار دادن شاسی زنگ صدای بوق ممتد مانع از برقراری صدای رفت و آمد پنل به مانیتور میشود ، یا بعد از فشار دادن شاسی درب بازکن مانیتور صدای صوت از پنل ساختمان پخش میشود کلیه این ایرادها حل شدنی میباشد و تعمیرکاران ما در کمترین زمان به صورت تخصصی مشکل شما را برطرف کرده و سیستم را سالم و بدون کوچکترین مشکلی به شما تحویل میدهند.

اگر مانیتور آیفون تصویری شما صدای زنگ ضعیف دارد یا در هنگام فشار دادن شاسی زنگ از پنل ورودی ساختمان فقط تصویر مانیتور روشن و صدای زنگ پخش نمیشود و یا صدای زنگ ضعیف و کوتاهی دارد ما دستگاه شما را تعمیر و گارانتی میکنیم.

commaxservice