تماس با مرکز پشتیبانی : 02144562055 - 02144532305
ثبت سفارش تعمیر

زنگ نخوردن آیفون تصویری

یکی از ایرادهای رایج در آیفون تصویری قطع شدن زنگ واحدها میباشد که با توجه به برند آیفون تصویری و نحوه نصب سیم کشی و سیم بندی آنها و یا محل قرارگیری سویچر نحوه عیب یابی و تعمیر انها متفاوت میباشد پس قبل از انجام هرگونه کاری جهت جلوگیری از صدمات بیشتر به سیستم از متخصص این امر کمک بگیرید .

آیفونهای تصويري كه اكنون به يكي از ضروريات خانه تبديل شده است به دليل اينكه اکثرا در دسترس بچه ها نيز قرار دارد و ممكن است با حساست با آن برخورد نشود و يا هنگام تميز كردن مانيتور ممكن است كيبورد به دليل لمسي بودن وارد تنظيمات شود و آن را به هم بزند و يا سيم هدست مانيتور كشيده شود .

قطعی زنگ آیفون تصویری در سیستم های نامبرینگ و کدینگ متفاوت است ، در سیستم های نامبرینگ قطعی زنگ میتواند مربوط به شاسی زنگ ، سویچر ، سیم کشی و یا حتی خرابی مانیتور باشد ولی در سیستم های کدینگ این خرابی میتواند مربوط به برد مدار فرمان پنل و یا دیکودر و یا مانیتور باشد .

در سیستم های نامبرینگ اگر سویچر بصورت فابریک در پشت پنل نصب شود عیب یابی سیستم بسیار راحت میباشد و کافیست یک مانیتور تست را به صورت یک سره به پشت پنل نصب و از صحت کارکرد سویچر و شاسی مطمئن شوید.

زنگ نخوردن آیفون تصویری تکنما Taknama :

آيفون تصويري تكنما Taknama میتواند به سه دليل زنگ نخورد كه در صورت چك كردن اين سه موارد مشكل زنگ نخوردن مانیتور آیفون تصویری شما حل شود .

1. وارد منوي Setting - تنظيمات آيفون تصويري خود شويد و چک کنید كه در حالت سايلنت نباشد .

2.ممکن است كد آيفون تصويري پريده باشد كه در اين صورت بايد كد دهي جدید انجام شود .

3. هدست مانيتور آیفون تصویری ممكن است كه خراب شده باشد كه بايد هدست تعويض شود .

زنگ نخوردن آیفون تصویری Commax کوماکس ، Camax کامکث ، Aldo آلدو ، Kenwei کنوی ، Suzuki سوزوکی ، Echo اکو ، FFtechnology اف اف تکنولوژی ، Phonix فونیکس ، Sepehran سپهران :

آیفون تصویری کوماکس Commax از اولین برندهای وارد شده به کشور بوده است و همین موضوع باعث شد تا اکثر برندهای ایرانی و چینی از تکنولوژی این برند کپی برداری کنند ، تعمیرات و عیب یابی آیفون های تصویری Camax کامکث ، Aldo آلدو ، Kenwei کنوی ، Suzuki سوزوکی ، Echo اکو ، FFtechnology اف اف تکنولوژی ، Phonix فونیکس ، Sepehran سپهران مشابه آیفون تصویری کوماکس میباشد و به راحتی میتوانید این برندها را تعمیر کنید .

آیفون تصویری کوماکس Commax به پنج دلیل میتواند زنگ نخورد که با چک کردن این موارد سیستم را تعمیر کنید:

  1. خرابی شاسی زنگ پنل آیفون تصویری
  2. خرابی سویچر آیفون تصویری
  3. قطع شدن سیم زنگ از پنل تا سویچر
  4. خرابی مانیتور آیفون تصویری
  5. خرابی هدست آیفون تصویری

زنگ نخوردن آیفون تصویری سیماران Simaran و تابا Taba :

تفاوت این دو برند استفاده از سویچر داخل مانیتور در بعضی از مدلها میباشد ، اگر مانیتور شما پنج سیم باشد سیم زنگ را از پنل تا پشت مانیتو تست کنید.

اگر مانیتور چهار سیم بود عیب یابی سیستم مشابه آیفون تصویری کوماکس میباشد

کد امنیتی رفرش