تماس با مرکز پشتیبانی : 02144562055 - 02144532305
ثبت سفارش تعمیر

تداخل زنگ واحدها با یکدیگر در آیفون تصویری

علت تداخل زنگ آیفون تصویری بین دو تا چند واحد :

تداخل زنگ یا زنگ خوردن دو یا چند واحد باهم در آیفون های تصویری مشکل بسیاری از کاربران آیفونهای تصویری می باشد. این تداخل زنگ در آیفون های تصویری کوماکس Commax , سیماران Simaran , تابا Taba , الکتروپیک Electropeyk , تکنما Taknama, کامکث Camax , آلدو Aldo , کنوی Kenwei , سوزوکی Suzuki , کالیوز Calluse , هیوندای Hyundai , سامسونگ Samsung , پاناسونیک Panasonic ، تی سی ال Tcl ، سپهران Sepehran , تابان Taban , اکو Echo , فونیکس Phonix , تامر Tamer , اف اف تکنولوژی FFTECHNOLOGE , نماوا Namava , کوکوم Kocom بسیار مرسوم میباشد. در این مقاله با هم به بررسی این مشکل به صورت کامل میپردازیم.

شرکت کوماکس سرویس CommaxService با کادری متخصص و آموزش دیده در کمترین زمان و پایینترین هزینه تمامی معایب سیستم های آیفون تصویری را تعمیر و با گارانتی به شما سروران گرامی تحویل میدهند لطفا جهت رزرو خدمات با شماره های شرکت 44532305 تماس حاصل فرمایید

در بعضی مواقع هنگامی که شما از پنل بیرونی ساختمان زنگ یکی از واحدها را فشار میدهید واحدهای دیگر نیز زنگ می خورند . ممکن است یک یا چند واحد زنگ بخورند. این مشکل در بسیاری از ساختمان ها وجود دارد و مشکل بسیار شایع میباشد. از دلایل اصلی تداخل زنگ و زنگ خوردن دو یا چند واحد در آیفون تصویری میتوان به خرابی برد صدا که عامل اصلی آن است اشاره کرد. اما در بسیاری موارد نیز تداخل زنگ در آیفون تصویری بسیار پیچیده میگردد. و باید با تست دقیق در واحد هایی که تداخل زنگ در انها وجود دارد به رفع عیب و ایراد بپردازیم . در ادامه مقاله به علت های تداخل زنگ در ساختمان میپردازیم:

  خرابی برد کیپد یا شاسی زنگ پنل و ایجاد تداخل زنگ در آیفون تصویری

  خرابی و اتصال برد شاسی زنگ و اتصال بین شاسی ها یکی از عوامل خرابی سیستم و تداخل زنگ میباشد و شما با دستگاه بازر به راحتی میتوانید صحت عملکرد برد را بررسی نمایید 

  خرابی مانیتور آیفون تصویری یکی از واحدها و زنگ خوردن چند واحد باهم

  در آیفونهای چهار سیمه در صورت خرابی مانیتور آیفون تصویری یکی از واحدها با زدن شاسی زنگ یک واحد همه واحدها تداخل زنگ خواهند داشت. این مشکل معمولا به علت خرابی میکروسوییچ واقع در آیفون تصویری داخل واحد است که باید تعمیر گردد.

  کددهی اشتباه واحدها در آیفون های تصویری کدینگ یکی از دلایل تداخل زنگ

  در تکنولوژی آیفونهای تصویری چهار سیم کدینگ ما از دستگاهی به اسم دیکودر استفاده میکنیم که وظیفه مشخص کردن شماره زنگ واحدها را به عهده دارد یعنی شما به سیستم با برنامه دادن دستور میدهید با شماره واحدی که از پنل دریافت میشود کدام واحد زنگ بخورد، حال اگر شخصی نابلد به تعریف کد به دیکودر این کدها را به صورت تکراری وارد کند یعنی به طور مثال چند واحد را با کد تکراری واحد پنج به سیستم وارد کند شما با زدن زنگ واحد پنج از پنل ساختمان چندین واحد به صورت همزمان زنگ میخورد و شما باید کد دهی مجدد را به سیستم انجام دهید.

  بررسی سویچر در تداخل زنگ آیفون تصویری

  در تمامی آیفونهای تصویری انالوگ و دیجیتال چهار سیمه سویچر موجود می باشند و دلیل اصلی در تداخل و زنگ خوردن چند واحد باهم میتوانند داشته باشند.

  سوئیچر چیست؟ چه دلیلی بر زنگ خوردن چند واحد باهم دارد؟

  زمانی که شما شاسی زنگ یک واحد را میزنید یک فرمان منفی به مانیتور آیفون تصویری داخل واحد ارسال خواهد کرد که سوئیچر وظیفه اتصال این سیم منفی را به سیم شماره یک در آیفون های چهار سیم را خواهد داشت.

  کد امنیتی رفرش