تماس با ما:

44532305 44562055

ثبت آدرس برای ساعات غیر اداری تا ساعت 21

09191697954

سرعت در ارائه خدمات

شرکت کوماکس سرویس برای وقت شما ارزش قائل است ، اعزام کارشناس در کمترین زمان

آماده برای خدمت

از 9 صبح تا 21 شب منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم فقط جهت تعمیرات تماس بگیرید

گارانتی کیفیت

با اطمینان خاطر از خدمات ما استفاده نمایید ، سرویس های ما گارانتی کیفیت دارد

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس

با ما آشنا شوید

شرکت کوماکس سرویس Commaxservice فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نمود و با بهره گیری از تجربیات بیش از دو دهه فعالیت حرفه ای در زمینه تعمیرات تخصص آیفون تصویری ( اف اف ، درب بازکن ) در غرب | شمال غرب | شمال | شمال شرق | شرق | جنوب و مرکز تهران بزرگ به صورت سیار و خدمات در محل مشترکین با تجهیزات کامل آیفون تصویری منزل یا ساختمان شما را تعمیر و با گارانتی کتبی تحویل نمایند ، شرکت کوماکس سرویس نمایندگی مجاز آیفون های تصویری کوماکس Commax , سیماران Simaran , تابا Taba , الکتروپیک Electropeyk , تکنما Taknama, کامکث Camax , آلدو Aldo , کنوی Kenwei , سوزوکی Suzuki , کالیوز Calluse , هیوندای Hyundai , سامسونگ Samsung , پاناسونیک Panasonic ، تی سی ال Tcl ، سپهران Sepehran , تابان Taban , اکو Echo , فونیکس Phonix , تامر Tamer , اف اف تکنولوژی FFTECHNOLOGE , نماوا Namava , کوکوم Kocom در تهران میباشد مهم نیست دستگاه شما سیاه سفید ( لامپ تصویر ) یا رنگی ( ال سی دی ) باشد ما آیفون تصویری شما را با کمترین هزینه تعمیر میکنیم و در صورت لزوم به تعویض قطعات و بردهای آیفون تصویری قطعات معیوب با برد های اورجینال و اصلی با گارانتی تعویض جابجا میگردد ، عمده ایراد آیفون های تصویری نداشتن تصویر ، آبی - سفید - مشکی شدن تصویر ، قطعی صدای مانیتور و پنل ، پارازیت و صوت در صدای آیفون ، خاموش شدن یا سوختن مانیتور ، نداشتن یا قطع شدن درب بازکن ، تق تق کردن یا چشمک زدن چراغ مانیتور ، نخوردن زنگ مانیتور یا پنل و ... میباشد که تمامی مشکلات گفته شده قابل تعمیر و رفع شدن میباشد .


متن کامل

علت قطع صدا در آیفون تصویری

 • 13771 بازدید

در این مقاله سعی شده است مشکلات مربوط به صدای آیفون تصویری|اف اف و درب بازکن تصویری در دو مدل سیاه و سفید و رنگی به صورت تخصصی و حرفه ای آموزش داده شود ، لطفا قبل از بازکردن مانیتور و پنل و یا دستکاری سیم کشی ساختمان و اجزای آن توجه داشته باشید که لازمه تعمیرات آیفون تصویری داشتن اطلاعات کافی به برق و الکترونیک و همراه داشتن کلیه لوازم و قطعات جهت ایمنی جان شما میباشد (آیفون تصویری از برق شهری یا 220 ولت پشتیبانی میشود)

در صورت برطرف نشدن مشکلات با شماره های شرکت دلتابان جهت اعزام تعمیرکار به کلیه نقاط تهران (غرب,شرق,جنوب,شمال) تماس حاصل فرمایید.

این مقالات در اکثر آیفون های تصویری یکسان و مشابه میباشد به طور مثال : کوماکس commax, کامکث camax, سیماران simaran, کنوی kenwei, سوزوکی suzuki, الدو aldo ,تابا taba

 

1. یک طرفه شدن یا قطع شدن صدای آیفون تصویری و حل مشکل آن : 

2. رفع صدای خش خش و پارازیت آیفون تصویری و حل مشکل آن :
 
3. رفع صدای بوق آیفون های تصویری و رفع مشکل آن :

  

1. یک طرفه شدن یا قطع شدن صدای آیفون تصویری و حل مشکل آن :


ممکن است برای شما پیش آمده باشد که هنگام به صدا در آمدن زنگ آیفون تصویری وقتی گوشی مانیتور آیفون تصویریرا برداشته اید صدای طرف مقابل (از پنل به مانیتور) را نشنیده باشید یا شخصی که پشت درب میباشد قادر به شنیدن صدای شما نیست ، این ایراد به خصوص برای ساختمان های چند طبقه و برجها می تواند دردسرساز و مشکل آفرین باشد.
یک طرفه شدن صدای آیفون تصویری یا حتی گاهی قطع شدن کامل صدای مانیتور آیفون تصویری می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که تکنسین های ما می تواند این دلایل را پیدا کرده و مشکل شما را برطرف کند.
خرابی دستگاه مانیتور آیفون تصویری و جایگاه قرار دادن گوشی (هدست) ، یکی از دلایل ایجاد این مشکل است و از طرفی وجود اشکال در سیم کشی آیفون تصویری ساختمان از جمله اتصالی سیم ها یا درست بسته نشدن و جابجایی آنها می تواند باعث شود که صدا رفت و آمد نداشته باشد ، ایجاد مشکل در بلندگوی پنل بیرون ساختمان و همچنین گوشی یامانیتور منزل یا محل کار شما نیز می تواند منجر به قطع شدن صدا شود ، قرار نگرفتن سوکت ها و فیش های اصلی مانیتور و پنل در جای خود یا شل شدن و اتصال نادرست آنها نیز می تواند روی صدای آیفون تصویری شما تاثیر بگذارد در صورت نیاز فیش هدست هم چک شود ، مشکلات مربوط به بردهای پنل آیفون تصویری هم نیاز به بررسی تخصصی دارد که می تواند علت قطعی یا یک طرفه شدن صدای آیفون تصویری شما باشد ولی به دلیل نداشتن قطعات و بردهای تست با شماره های شرکت دلتابان جهت اعزام تعمیرکار تماس حاصل فرمایید 44532305 - 44562055.
شرکت دلتابان با بهره گیری از متخصصان باتجربه و آموزش دیده در کوتاه ترین زمان ممکن و با دقت زیاد ، کلیه مشکلات مربوط بهآیفون های تصویری سیاه و سفید و رنگی از جمله قطع شدن یا یک طرفه شدن صدا را برای شما برطرف خواهد کرد تا ازوضوح و کیفیت صدای آیفون تصویری خود رضایت کامل داشته باشید.


 

در بسیاری از مواقع گاهی بعد از به صدا درآمدن زنگ در هنگام برداشتن گوشی مانیتور آیفون تصویری با صدای خش خش یا پارازیت مواجه می شویم که باعث می شود صدای طرف مقابل (از پنل به مانیتور) را به وضوح نشنویم یا شخص مورد نظر صدای ما را به خوبی دریافت نکند و هر دو طرف از این حالت شکایت داشته باشیم.
شرکت دلتابان با استفاده از تیم متخصص و آموزش دیده خود ، این مشکل را برای شما حل می کند تا با خیال راحت از کیفیت صدای مطلوبی برخوردار شوید.
اما وجود صدای خش خش یا پارازیت در آیفون تصویری شما ممکن است علت های متفاوتی داشته باشد ، اگر میکروفون (mic) پنل آیفون تصویری شما مشکل پیدا کرده باشد ، باید آن را تعویض کنید. البته ممکن است با اتصال میکروفون سیم منفی به بدنه پنل آیفون تصویری نیز این مشکل برطرف شود پوشش نامناسب روی محل لحیم میکروفون نیز ممکن است علت ایجاد خش خش یا پارازیت باشد که تکنسین های ما با تجربیات زیادی که در این زمینه دارد ، به یاری شما خواهد آمد ، گاهی نیز با ایجاد فاصله بین میکروفون و بلندگو ، صدای خش خش و پارازیت از بین می رود که متخصصان ما این کار را برای شما انجام خواهند داد.
انجام تست های مربوط به گوشی مانیتور آیفون تصویری و تعمیر یا تعویض آن در صورت لزوم ، می تواند در رفع خش خش یا پارازیت موثر باشد ، وقتی  مدار صوتی به قسمت آهن ربایی بلندگو اتصال پیدا کند هرچند این اتصال کوچک باشد می تواند روی کیفیت صدای آیفون تصویری شما تاثیر منفی داشته باشد. تکنسین های ما با به کارگیری عایق مناسب در این محل اشکال به وجود آمده را از بین می برد و بهترین صدا را برای آیفون تصویری شما به وجود می آورند ، نویز در صدا یا صدای خش خش در مانیتور و پنل آیفون تصویری عوامل متعددی دارد که یکی از این عوامل سربندی نامناسب دو سیم مربوط به صدا میباشد بهترین حالت سربندی در آیفونهای تصویری لحیم کاری سربندیهاست در صورتی که اگر سیم ها لحیم کاری نشوند به مرور زمان با اکسیژن واکنش داده و سیاه میشوند و در صورت مرطوب بودن محیط سولفاته میزنند که همین امر باعث اتصال نامناسب میشود ، یکی دیگر از عوامل استفاده از سیم بدون فویل و نامرغوب است که این امر باعث ورود نویز به داخل سیم میشود، یعنی اگر سیم یا کابل ما از کنار سیم یا کابل یا هر دستگاهی که برق AC در آن جریان دارد ، بگذرد باعث ایجاد نویز میشود و پارازیت میشود پس حتما باید از سیم فویل دار استفاده نمود در بعضی مواقع مشاهده میشود با این که سیم یا کابل فویلدار است و سربندیها لحیم کاری شده و اصول استاندارد در آن رعایت شده باز هم در هنگام باز کردن درب صدای نویز شنیده میشود و تصویر نیز دارای نویز است. پس دلیل نویز چیست؟ بعضی از نصابان بی تجربه و غیر حرفه ای جهت تغذیه درب باز کن از سیم های همان کابل اصلی آیفون تصویری که برای ارتباط پنل به مانیتورها میباشد استفاده میکنند و چون مصرف درب بازکن ها عموما برق AC است هنگام عمل کردن درب بازکن ، نویز شدیدی مشاهده میشود به صورتی که تصویر قطع و یا دارای پارازیت شدید میشود و پنل ورودی ساختمان شروع به صوت کشیدن میکند در اینجور مواقع هم میتوان به درب باز کن برق DC داد و هم میتوان جهت تغذیه درب باز کن از کابل جداگانه استفاده کرد در کل برق متناوب باعث ایجاد نویز میشود یکی دیگر از عوامل ایجاد نویز استفاده نکردن از شیلد کابل است. به زبان ساده وقتی که ما از کابل فویلدار استفاده کردیم حال جهت تخلیه نویزی که در فویل کابل است باید شیلد کابل را اولا وصل نماییم دوما آن را به زمین هدایت کنیم (ارت) ، پس شیلد کابل در کل مسیر باید رعایت گردد و در انتها به زمین یا همان سیم ارت منتقل گردد یا در نبود ارت از لوله آب استفاده شود.

 

3. رفع صدای بوق آیفون های تصویری و رفع مشکل آن :
 
ممکن است این مشکل و نقص برای شما نیز پیش آمده باشد که هنگام به صدا در آمدن زنگ آیفون تصویری منزلتان ، صدای بوق شدیدی از گوشی آیفون تصویری شنیده باشید . برخی از مشترکین نیز از شنیدن صدای بوق های ممتد گاه و بیگاه از طریق دستگاه آیفون تصویری منزلشان گلایه دارند و می گویند تا زمانی که سیم ها را قطع نکنند و یا آیفون تصویری را خاموش نکنند ، این سر و صداها ادامه دارد شرکت دلتابان با تسلط کافی که در زمینه خدمات تعمیرات انواع آیفون های تصویری دارد، به یاری شما می آید.
فیدبک صدا و بازگشت آن می تواند باعث به وجود آمدن صدای بوق در گوشی آیفون تصویری شما شود.
تکنسین های شرکت دلتابان با بررسی پنل آیفون تصویری و تنظیم ولتاژ پنل این مشکل را برای شما برطرف خواهند کرد.
همچنین گاهی خرابی دکمه قطع کن مانیتور آیفون تصویری نیز می تواند منجر به ایجاد صداهای گوش خراش در منزل شما شود.
اشتباه در بستن سیم های آیفون تصویری که منجر به یک سره شدن آن می شود نیز می تواند صداهای ناهنجاری در منزل یا محل کار شما به وجود بیاورد.
فسفاته شدن شستی پنل بیرون ساختمان یا ضعیف شدن فنر شستی که باعث می شود شستی به حالت اولیه خود برنگردد ، می تواند باعث شنیدن صدای بوق از طریق آیفون تصویری شود.
مشکلات مربوط به بلندگو و میکروفون دستگاه آیفون تصویری شما نیز در به وجود آمدن صدای بوق موثر است.
شرکت دلتابان به شما پیشنهاد می دهد که پس از شنیدن صدای بوق از آیفون تصویری منزلتان ، ابتدا از قرار گیری درست گوشی (هدست) بر سرجای خود اطمینان حاصل کنید.
صحبت با ساکنان واحدهای دیگر نیز می تواند به شما در رفع مشکل یاد شده کمک کند ؛ به طوری که اگر صدای بوق در تمام واحدها شنیده شود ، می توان گفت که ایراد اصلی به مشاعات ساختمان و پنل آیفون تصویری بیرونی ساختمان بر می گردد.
در صورت نیاز جهت اعزام تعمیرکار به کلیه نقاط تهران با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:
44532305
44562055
مطالب مرتبط:
لایک : 3
نظرات برای این مطلب
 • 2 سال پیش - 20:14
  من در اصفهان نصاب آیفون هستم برای عیب یابی به محل رفتم گفتند هر سه مونیتورها نویز دارند مونیتور و پنل را دادم به تعمیر کار برای رفع عیب از پارازیت ولیکن متاسفانه عیب برطرف نشد لطفا ممکن است بفرمایید عیب کجا میتواند باشد . متشکر
  پاسخ : درود
  ممکن است مشکل شما مربوط به سیم کشی و یا اتصالی سویجینگ باشه واحد هارو تک تک از مدار جدا کنید تا عیب کار مشخص شود.
  موفق باشید
 • 5 سال پیش - 17:39
  سلام
  ممنون از راهنمایی های خوبتون
  موفق باشید
کد امنیتی رفرش

نمایندگی تعمیرات آیفون های تصویری

عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری کوماکسCOMMAX

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری کامکث CAMAX

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
نمایندگی مجاز تعمیرات آیفون تصویری الدو aldo

تعمیرات آیفون تصویری الدو ALDO در محل

نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات آیفون تصویری الدو در تهران

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری سیماران SIMARAN

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری تابا TABA

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری سوزوکی SUZUKI

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری کنوی KENWEI

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات
عنوان عکس

تعمیرات آیفون تصویری کالیوز CALLUSE

نمایندگی تعمیرات

مشاهده جزئیات

ویژگی خدمات ما

انجام خدمات در محل

انجام خدمات تعمیرات آیفون تصویری در محل کار یا زندگی مشتریان محترم و همراه داشتن تمامی قطعات و لوازم در محل تعمیرات ( اکیپ خودرویی)

تعهد بعد از خدمات

تعویض قطعات و بردهای آسیب دیده با قطعات اصلی (اورجینال شرکتی) و دارای گارانتی به همراه درج در فاکتور رسمی شرکت کوماکس سرویس

عیب یابی دقیق

عیب یابی دقیق و بدون اشتباه آیفون تصویری شما با دستگاه جهت جلوگیری از آسیب های بیشتر به سیستم و رفع سریع و بدون بازگشت ایرادها

کادر تعمیراتی مجرب

کادر تعمیراتی مجرب و آموزش دیده و دارای مدارک دانشگاهی در زمینه برق و الکترونیک

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس

تماس با ما

برای ارتباط با ما می توانید همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 عصر از اطلاعات زیر استفاده نمایید، :

 • تلفن: 44532305 - 44562055
 • موبایل: 09191697954
 • فاکس: 44562055
 • سامانه پیامکی: 50004643000033
 • آدرس پستی: ایران - تهران