تماس با مرکز پشتیبانی : 02144562055 - 02144532305
ثبت سفارش تعمیر

تعرفه|قیمت و هزینه تعمیر آیفون تصویری و صوتی در تهران

هزینه تعمیرات آیفون تصویری ، تعرفه تعمیرات آیفون تصویری ، قیمت آیفون تصویری

هزینه تعمیر آیفون تصویری به چه عواملی بستگی دارد؟

در سالیان گذشته که اکثر خانه ها به صورت ویلایی ساخته می شدند لزومی به نصب آیفون صوتی و تصویری کمتر حس میشد اما امروزه که بیشتر خانه ها به صورت آپارتمان های چند طبقه ساخته می شوند استفاده از آیفون و تعمیر آیفون تصویری اهمیت بسیار زیادی دارد. قیمت و تعرفه تعمیر آیفون تصویری به فاکتورهای بسیاری وابسته است. برای مشخص کردن قیمت و هزینه خدمات تعمیرات آیفون تصویری باید موارد مختلفی همچون نوع خرابی و تعمیر، میزان آسیب وارد شده و برند آیفون تصویری را در نظر بگیرید.

یکی از اصلی ترین مواردی که هنگام خدمات تعمیر آیفون مطرح می شود بحث هزینه ها است. قیمت تعمیر آیفون تصویری با توجه به قیمت قطعه ای که از کار افتاده است تعیین می شود. اگر قیمت قطعه ی خراب شده زیاد باشد، در نتیجه هزینه تعمیرات آیفون تصویری نیز بیشتر می شود و در صورتی که یکی از بردها یا قطعات جزیی و ارزان قیمت خراب شده باشد هزینه تعمیر آیفون تصویری کمتر خواهد بود.

آیفون های صوتی در قدیم کاربرد بیشتری داشتند اما در این زمان با توجه به نیاز به شناسایی فرد تماس گیرنده و حفظ امنیت منزل و محل کار استفاده از آیفون های تصویری بیشتر است و تقریبا اکثر آپارتمان ها مجهز به آیفون تصویری هستند. قیمت تعمیرات آیفون تصویری کوماکس commax با توجه به قیمت های روز بازار انجام می شود. با افزایش روز افزون قیمت قطعات بدون شک هزینه تعمیر آیفون تصویری نیز افزایش می یابد.

عوامل موثر بر قیمت تعمیرات آیفون تصویری

قیمت و هزینه قطعات خراب شده در آیفون تصویری در هزینه ها تاثیر دارد. قیمت تکنسین و تعمیرکار آیفون تصویری در هزینه تعمیرات موثر است. برند آیفون تصویری در هزینه تعمیرات آیفون تصویری موثر است. یکی از بهترین قابلیت های آیفون های تصویری مشاهده ی افراد پشت در و مشاهده ی قسمت های اطراف درب خانه است. در بعضی از آیفون های تصویری هوشمند قابلیت اتصال به تلفن همراه از طریق وای فای را دارند و می توانید با وصل کردن آیفون تصویری به گوشی همراهتان تصاویر را در گوشی خود مشاهده کنید. قیمت تعمیر آیفون تصویری تابا taba نیز مانند سایر آیفون های تصویری به نرخ دستمزد تعمیرکار آیفون تصویری و نرخ قطعات و لوازم جانبی بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت تعمیرات آیفون تصویری سیماران Simaran نیز باید با تعمیرکار آیفون تصویری مشورت کنید.

هزینه تعمیر آیفون تصویری و تضمین گارانتی

در هنگام خرید آیفون صوتی و آیفون تصویری همیشه کیفیت را در نظر داشته باشید تا از هزینه سرویس و خدمات تعمیر آیفون تصویری پیشگیری کنید.

قبل از خرید آیفون تصویری در مورد برندهای مختلف آیفون تصویری به خوبی تحقیق کنید تا بتوانید بهترین مدل آیفون تصویری را خریداری کنید. قیمت تعمیر آیفون تصویری به صورتی است که بهتر است هنگام خرید آیفون تصویری دقت کافی داشته باشید و با انتخاب بهترین برند آیفون های تصویری از ایجاد هزینه های تعمیرات چلوگیری کنید.

علاوه بر هزینه های تعمیرات آیفون تصویری وقت گیر بودن تعمیرات را نیز به خاطر داشته باشید.

هزینه تعمیرات آیفون تصویری

بعضی مواقع به علت رعایت نکردن موارد ایمنی آیفون تصویری خراب می شود. باید زاویه قرار گرفتن و نصب پنل آیفون تصویری به گونه ای باشد که در معرض برف و باران قرار نگیرد. قیمت تعمیر آیفون تصویری در صورتی که سیم کشی ساختمان مشکل داشته باشد، با توجه به هزینه های تعویض سیم کشی تعیین می شود و شرکت کوماکس سرویس هیچگونه خدماتی در این زمینه ندارد و باید به برقکارهای حرفه ای مراجعه شود . برف و باران در صورت برخورد مستقیم با آیفون تصویری می تواند باعث اختلال و اتصال در برق آیفون تصویری شود. پس بهتر است برای جلوگیری از هزینه تعمیرات آیفون تصویری بر مراحل نصب آیفون تصویری نظارت دقیق داشته باشید و دقت کنید که در هنگام نصب در معرض برف و باران قرار نگیرد و یا برای جلوگیری از ورود آب از بارانگیرهای استاندارد استفاده شود و بعد از نصب بارانگیر از چسب اکواریوم استفاده شود.
یکی از بهترین روش های تعمیر آیفون تصویری، تعمیر در محل است و شرکت کوماکس سرویس تمامی مراحل تعمیرات آیفون تصویری را در محل انجام میدهد و به دلیل همراه داشتن تمامی تجهیزات و بردهای آیفون تصویری تعمیرات در کمترین زمان انجام میشود.

آیا تعمیرات در محل شامل هزینه ایاب و ذهاب میشود ؟

بله ، قیمت تعمیر آیفون تصویری در محل علاوه بر قیمت قطعات و دستمزد کارگر به محل سکونت نیز بستگی دارد. هزینه ی ایاب ذهاب تعمیر کار جزو هزینه های تعمیرات است و برای محله هایی که دسترسی کمتری دارند هزینه ی ایاب ذهاب بیشتر است. پس در محاسبه ی هزینه تعمیر آیفون تصویری در محل، محل سکونت را نیز لحاظ کنید.

آیا مدل و برند آیفون تصویری در هزینه ها تاثیر دارد ؟ 

در روند انتخاب و خرید آیفون تصویری باید انواع آیفون های تصویری و کارکرد هر کدام را بشناسید. برخی از آیفون های تصویری امکانات و قابلیت های بیشتری دارند. قیمت تعمیر آیفون تصویری برای آیفون های پیشرفته تر بیشتر است.

قیمت تعمیر آیفون تصویری

یکی از اصلی ترین موارد که برای همه ی خانواده ها اهمیت دارد موضوع امنیت است. آیفون های تصویری با نشان دادن تصویر شخصی که پشت درب ایستاده است قسمتی از این مشکل را حل کرده اند. قیمت تعمیر آیفون تصویری کامکث Camax - آلدو Aldo - سوزوکی Suzuki - کنوی Kenwei - کوماکس Commax - سیماران simaran - تابا Taba و سایر آیفون های تصویری در صورت خراب شدن صفحه ی نمایشگر، بسیار بالا خواهد بود.
برخی از آیفون های تصویری علاوه بر نمایش شخصی که پشت در ایستاده است قادر به ضبط تصویر نیز هستند. این آیفون های تصویری علاوه بر نشان دادن اشخاصی که پشت در ایستاده اند می توانند تصاویر را ضبط کنند. قیمت تعمیرات آیفون تصویری در چنین آیفون های پیشرفته ای بالاتر خواهد بود. ضبط تصاویر ممکن است در موارد بسیار زیادی برای شما مفید باشد. هزینه تعمیر ایفون تصویری در صورتی که قطعات گران قیمت نیاز داشته باشد نسبت به قیمت تعمیر آیفون های تصویری معمولی بالاتر خواهد بود. برخی از این آیفون های تصویری قادر به عکس برداری از اشخاص پشت در هستند. استفاده از چنین آیفون های تصویری می تواند بسیار مفید باشد.

کد امنیتی رفرش