تماس با مرکز پشتیبانی : 02144562055 - 02144532305
ثبت سفارش تعمیر

نمایندگی آیفون کوماکس Commax

نمایندگی آیفون تصویری کوماکس Commax در غرب - شرق - شمال و جنوب تهران در محل با گارانتی معتبر

اگر در منزل و یا محل کار شما از محصولات آیفون تصویری برند کوماکس Commax استفاده شده و سیستم شما معیوب و دچار خرابی شده دیگر نگران تعمیر آیفون تصویری خود نباشید !!!

شرکت کوماکس سرویس آیفون تصویری شما را در کمترین زمان با قطعات اصلی و فابریک تعمیر میکند  و با گارانتی کتبی به شما تحویل میدهد.

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس چین

آیفون تصویری کوماکس کره نمونه های غیر اصلی و تقلبی نیز دارد که در کشور چین تولید میشود ، اگر چه در روی دستگاه برند کوماکس چاپ شده ولی از کیفیت بسیار پایین قطعات برخوردار میباشد و دوره خرابی این دستگاهها بسیار زیاد و در بعضی مواقع ارزش تعمیراتی برای آنها وجود ندارد . برای تعمیرات آیفون تصویری خود و رزرو تعمیرات با شماره های شرکت تماس بگیرید

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس کره

آیفون تصویری کوماکس کره جزو اولین و بهترین آیفون تصویری های وارد شده به ایران بوده است و به همین علت اکثر برندهای ایرانی و چینی از این تولیدات کپی برداری کردند و باعث بدنامی این برند در بین مشتریان شدند.

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس سیاه سفید

نمونه های اولیه آیفون تصویری کوماکس دارای صفحه سیاه سفید با لامپ تصویر 4 اینچ بود ، بسیاری از این تولیدات بعد از گذشت نزدیک به هجده سال هنوز بدون هیچ مشکلی در منازل مشتریان مشغول به کار است . مدلهای تولید شده آیفون تصویری کوماکس سیاه سفید که بسیار معروف میباشد  4pn - 4hp - 4hp2 هستند.

تعمیرات ایفون تصویری کوماکس رنگی

با پیشرفت تکنولوژی لامپ تصویر جای خود را به LCD داد و آیفون تصویری ها قابلیت نشان دادن تصویر رنگی را داشتند و شرکت کوماکس توانست اینچ محصولات خود را از 4 اینچ تا 10 اینچ افزایش دهد و دستگاه های جدید را مجهز به امکاناتی مانند ضبط تصاویر و عکس برداری ، باز کردن درب دوم یا پارکینگ ، متصل شدن آیفون تصویری به تلفن همراه به وسیله وای فای و باز کردن درب منزل با تلفن همراه از راه دور و .... بنماید.

تعمیرات پنل زنگهای آیفون تصویری کوماکس

عمده ایرادهای پنل آیفون تصویری ساختمانها عبارت است از قطع شدن تصویر و سوختن لنز یا دوربین ، خرابی درب بازکن ساختمان ، خرابی مدار صوت و قطع شدن صدای آیفون تصویری ساختمان ، خرابی شاسی زنگ پنل آیفون تصویری ، خرابی میکروفون ، خرابی اسپیکر ، خرابی سویچینگ آیفون تصویری ، مداوم زنگ خوردن آیفون تصویری ، پخش شدن صدای پارازیت از پنل آیفون تصویری ، صوت کشیدن پنل آیفون تصویری و .....

تعمیرات مانیتور آیفون تصویری کوماکس

عمده ایرادهای گوشی (مانیتور) آیفون تصویری عبارت است از خاموش شدن کامل و سوختن مانیتور آیفون تصویری ، تق تق کردن مانیتور آیفون تصویری ، آبی شدن تصویر ،سیاه شدن تصویر ، سفید شدن تصویر ، قطع شدن صدای زنگ مانیتور ، قطع شدن صدای مکالمه مانیتور آیفون تصویری و ....

تبدیل آیفون تصویری سیاه سفید به رنگی

نصب درب بازکن کارتی و رمزی بر روی آیفون تصویری کوماکس

جهت رزرو تعمیرات  و ثبت آدرس با شماره های 44532305 و یا 44562055 تماس حاصل فرمایید

کد امنیتی رفرش